אפיון שערים חשמליים במבואת הכניסה לחצר הבית

במאמר שלפניכם נספק את המידע החשוב שצריך לקראת רכישת שערים חשמליים. אז מה מומלץ לדעת על רכיב הכניסה היוקרתי? ראשית כל, בדרך כלל נהוג להסדיר גם שער לרכב וגם שער להולכי רגל, אם ישנה הקצאת שטח מתאימה. השערים מגיעים זהים בעיצובם אך שונים בגודלם. שער הרכב רחב יותר. בעוד ששער הרכב מבוסס על הזזה באמצעות מנוע, שער הולכי הרגל מבוסס על ממסר חשמלי פשוט שפותח אותו באמצעות האינטרקום. במאמר זה נחלק את הכתוב לשער-רכב ושער הולכי רגל על מנת שתדעו לשאול את השאלות הנכונות במקום הרכישה ולהבטיח שאתם עומדים להסדיר שערים תקניים ומוצלחים.

דברים שצריך לדעת על שער רכב

שער חשמלי המשמש לכניסת הרכב שלכם צריך להיות מבוסס על מנוע חלש מספיק בכדי שתוכלו לבלום אותו בידיים שלכם. זהו התקן, ואין לחרוג ממנו. לכן, אם מוכר בחנות שערים חשמליים מספר לכם על איזשהו שער מהיר שבתוך 2 דקות סוגר לכם את מבואת החנייה, אל תמהרו לרכוש. שאלו אם הוא עומד בתקן העצירה הידנית ואם בהדגמה תראו שמדובר בשער שיוצר טריקה חזקה, אין לרכוש אותו ובוודאי שלא להזמין התקנה שלו. הקפידו לרכוש שער רכב מעוצב מרשים שייראה במיטבו ויגרום לאורחים שלכם לזכור את הבית כמקום מעוצב באמת.

דברים שצריך לדעת על שער הולכי רגל

בעוד שער חשמלי לכלי רכב מבוסס על מנוע, שער הולכי הרגל מבוסס על ממסר פשוט לפתיחה וסגירה. הממסר מופעל באמצעות אינטרקום ולכן מי שמעוניין להתקין חשמל בשער שלו צריך להתקין רמקול אינטרקום לידו ולחבר את הכבלים שלו לתשתית הטלפון הביתית. בדרך כלל, בתשתית טלפונים שכזו יש 3 סוגי צלצול: בודד מסמל התקשרות מבחוץ. 2 ברצף באחד המכשירים מסמל שאחד מבני הבית העביר לכם את השיחה. 3 צלצולים ברצף מסמלים כי מישהו לחץ על האינטרקום ומעוניין להיכנס לביתכם. חשוב להקפיד כי שער חשמלי להולכי רגל ייראה בצבע ובגימור הצורני של שער הרכב על מנת ליצור עקביות במבואת הנכניסה לבית שלכם ולהגשים בה דקורציה מקצועית במלוא הדרה. בדרך זו קהלי האורחים שלכם יזכרו את הבית לטובה כמקום מעוצב ומרשים במיוחד.