באילו מקרים יש לעשות שימוש עם חליפה למעלית מעץ?

עוסקים בעבודות שיפוצים באופן קבוע? עובדים בבניינים רבים עם מעליות ורוצים להיות בטוחים כי המעלית מוגנת כך שיהיה לכם קל יותר לסיים את העבודות ולא תצטרכו לעמוד בעלויות גבוהות בסיום העבודה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

חליפה למעלית מעץ היא הפתרון הטוב והנכון ביותר לשמירה על המעליות בבניינים ובמבנים שונים. חליפות ההגנה מעץ הן ותיקות ומוכרות מאוד וניתן לראות אותן בכל בניין אשר עובר שיפוצים, בין אם מדובר בשיפוצים בהיקף נרחב ובין אם בשיפוצים בהיקפים קטנים יותר.

לאילו מקרים החליפה הזו מתאימה? מתי כדאי לבצע מיגון מעליות דווקא עם חליפה למעלית מעץ ולא מבד? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

שיפוצים אינטנסיביים

כאשר מבצעים עבודות שיפוצים אינטנסיביות בבניין, יכולים להיות גורמים רבים אשר יפגעו במעלית. זה יכול להיות דרך המעברים של עובדי הבנייה בתוך המעלית, זה יכול להיות דרך העברה של חומרי בניה וכלי עבודה דרכה, פגיעות שונות ועוד. כאשר יש לבצע הגנה מפני פגיעות כאלו, שיכולות להזיק ממש למעלית ואפילו להשבית אותה, יש לבצע שימוש עם חליפת הגנה מעץ.

העץ יספוג את הפגיעות אליו וישמש כמין בולם זעזועים אשר ישמור על המעלית וימנע פגיעות ישירות, מכות או חבלות במעלית עצמה.

העברת חומרים וכלים דרך המעלית

גם במקרים בהם אתם מבצעים שיפוצים בהיקף קטן יותר, אך אתם מעבירים את כלי העבודה או חומרי הבניה דרך המעלית, חשוב מאוד לבצע מיגון מעליות מתאים.

חליפת הגנה למעלית מעץ יכולה לשמור על המעלית מכתמים של צבע או חומרי בניה שונים, או חבלות ומכות מכלי העבודה הכבדים, ומדובר בנזקים אשר במקרה הטוב יצריכו מכם עבודות ניקיון מאומצות, ובמקרה הפחות טוב תצטרכו להוציא סכומי כסף לא קטנים על התיקון של המעלית.

לכן, בכל מקרה בו המעבר דרך המעלית משמש גם כלי עבודה או חומרים כבדים, חליפה למעלית מעץ היא הפתרון הטוב ביותר ואל תוותרו עליה בשום מצב.