בחירת צבע נכון עבור טפט לדלת כניסה

השנים האחרונות מתאפיינות במגוון גדול של צבעים ועיצובים בתחום הדלתות. דלתות כניסה פעם היו מאופיינות בצבעים ניטראליים ולא בולטים, ודווקא בשנים האחרונות אנשים רבים מאמצים סגנונות מגוונים וצבעים יוצאי דופן בתחום של עיצוב דלתות הכניסה ולא מעט בוחרים להדביק טפט לדלת כניסה בצבעים שונים על מנת לשדרג את עיצוב הבית. כאן תלמדו להכיר כמה צבעים יפים ומעניינים שניתן ואף אופנתי לשלב אותם על דלת כניסה פלדלת שתהפוך להיות יפה, מעניינת וטרנדית.

דלת טורקיז

כך למשל האם שקלתם פעם לרכוש דלת כניסה בצבע טורקיז? צבע טורקיז הוא צבע ים תיכוני יפה מזכיר את הבתים היפים ביוון ואומר תחושה של קיץ ים ושמים צחים. יש דלתות בצבע טורקיז שעשויות ממגוון חומרים, ניתן לצבוע דלת עץ בצבע טורקיז או להשתמש במגוון חומרים נוספים עבור דלתות כניסה בצבע טורקיז.

צבע טרנדי וצעיר

צבע הטורקיז הוא צבע מודרני טרנדי ולוהט באופנה של דלתות כניסה בשנים האחרונות. אם מתאים לכם לשדר אווירה צעירה, שוקקת, אופנתית בכניסה לבית שלכם דלת כניסה בצבע טורקיז יכולה להתאים. ניתן לא לצבוע את כול הדלת בצבע טורקיז אלא לשלב את צבע הטורקיז עם עוד צבעים דרמטיים פחות שמשתלבים בצבע הטורקיז הדומיננטי ומרככים אותו.

צבע חול

עוד טרנד מעניין הוא צבע חול – אך לא מדובר בצבע צהוב בננה צעקני אלא בצבע צהוב מט ועדין בגוון שבין צהוב לחום בהיר, צבע צהוב כזה נותן אווירה של בית טבעי, בית אקולוגי, בית שמחובר לסביבה ולטבע. אם אתם רוצים ליצור אווירה טבעית ויוקרתית לכניסה שלכם, צבע צהוב חול יכול להיות צבע מעניין עבור דלת הכניסה שלכם. צבע זה גם הוא צבע טרנדי מאוד בשנה האחרונה וניתן לראות יותר ויותר דלתות כניסה צבועות בצבע חול צהוב.

מראה וינטאג' מעניין

דלת כזאת נותנת מראה של וינטאג' לכניסה שלכם. מעין עתיקות וטוב טעם ועיצוב עדין שיישאר אלגנטי ועדכני גם אחרי שצבעים עזים אחרים של דלתות יצאו מן האופנה. אלה שתי דוגמאות לצבעי דלתות מיוחדים שהם מודרניים מאוד בשנה האחרונה ומעצבי פנים וחוץ רבים בוחרים בעיצובים אלה עבור דלתות כניסה. כעת גם אתם יכולים לבחור צבעים ייחודיים אלה עבור הדלתות שלכם.