בניית תפריט קייטרינג באירוע, כך תעשו זאת נכון

כאשר אתם מעוניינים לבנות תפריט קייטרינג, חשוב לבוא עם דרישות מראש, משום שהיסחפות אחר מה שיש לנותן השירות להציע בכל מחיר, עלולה לפספס את מה שביקשתם לבטא באירוע. למשל, טעות מאד נפוצה של צרכני קייטרינג – היא לבטא בינם לבין עצמם את רצונם בקייטרינג אסאדו דרום אמריקאי או ספרדי, ובסוף למצוא שהשירות הכי קרוב לכך באותה חברה הוא קייטרינג עוף, שברובו בושל ולא טוגן. המסקנה היא שאתם צריכים לבוא עם דרישות מדויקות מה אתם רוצים שיקרה בכל שלב בארוחה, ובכלל – כיצד אתם מעוניינים שאותו קייטרינג ישרת אתכם: עם מלצרים, בדוכנים או הגשה עצמית?

אלו אפשרויות ישנן להגשת מזון בפתיחת האירוע?

בדרך כלל בפתיחה מקובל להציב מגשי אירוח בשרי, ובכלל – מגשי כיבוד עם סלטים ומנות קרות מגוונות. בקייטרינג חלבי המקביל של שירות זה הוא שירות המבוסס על הגשת מנות קרות על בסיס רוטבי שמנת מתוקה, ומתאבנים חלביים נוספים. מה שכן, מי שבונה על הזמנת קייטרינג חלבי כדי לחסוך, שיחשוב שוב. עבור קייטרינג חלבי המחירים כבר לא מנוסחים כמו בעבר, אלא למעלה מכך, בשל עלייה בביקוש לקייטרינג זה.

אלו מנות מקובל להגיש בחלקו העיקרי של האירוע?

אם הגעתם למסקנה כי עבור קייטרינג חלבי מחירים המוצגים לכם הם לשביעות רצונכם, ועל כן החלטתם להירשם לשירות, המנות העיקריות צפויות להיות מנות חמות מהמטבח האיטלקי או הספרדי בעיקר, שם יש תעשייה מפוארת של מאכלי חלב חמים, כמו למשל ספגטי ברטבים שונים המבוססים על חלב, חביתיות גדולות בתוספת עשירה של סלטים עתירי ויטמינים, ועוד. לגבי קייטרינג ספרדי, השלב הבא לאחר מגשי אירוח בשרי בפתיחת האירוע – ודאי ידוע לכלל: מנות בשריות גדולות המבוססות על אומצה או שניצל, מנות עוף שלם או פרגיות, ולעתים משולבות גם מנות דגים בקייטרינג בשרי.

קינוחי הקייטרינג יכולים להתהוות בכל קייטרינג, בשרי וחלבי כאחד!

כן, גם בקייטרינג בשרי תוכלו למצוא כמה קינוחים טעימים במיוחד, נטולי חלב, כמו מאכלי פירות ומאכלי נוגט למיניהם. בקייטרינג החלבי מדובר בחוליה החזקה ביותר של שירות ההסעדה, עם מנות מגוונות מאד המבוססות על שוקולד, קרמל, וגלידות מכל הסוגים.