דברים שכדאי לדעת על מגהצי קיטור לפני הקנייה

מהם מגהצי קיטור ומדוע חשוב מאד לרכוש אותם אם אתם מרבים להשתמש בחליפות ובמדים רשמיים (כולל מדי צבא)? חליפות ומדים הם לא מוצרים שעשויים מבד עמיד כמו כותנה, אלא מבד חגיגי ורגיש שכל תנודה הכי קלה שלכם יכולה לקמט שכבה שלמה שלו, קל וחומר אם מדובר בחליפה צבאית, משטרתית או של הופעות, ריקודים ונאומים. הכלי היחיד שיוכל להחזיר לכם את הבגד למצב ישר הוא מגהץ קיטור. כיצד מומלץ לבחור אותו, אם כן?

הפרמטר הכי חשוב במגהץ – המהירות

אם אתם אנשים של גיהוץ אחרי כל חליפה שהתקמטה, משמע שקצב הגיהוץ שלכם הוא 2 פריטים לסשן, חולצה ומכנס, ולכן ניתן לחסוך כמה מאות שקלים ולרכוש איטי. ברם, אם אתם הורים לחיילים או שאתם מרכזים יום גיהוץ אחיד לכל החליפות והמדים, צפויות לכם לא מעט שעות עם מגהץ איטי שפולט מעט אדים בדקה. אתם תצטרכו מגהץ קיטור מהיר של לפחות 430 גרם אדים בדקה בשביל לסיים את מלאכת הגיהוץ מרובת-הפריטים שלכם.

ניידות וזמינות – פרטים סותרים אך חיוניים לידיעה

ניידות מבטלת זמינות וזמינות מבטלת ניידות: יש ביניהן יחס הפוך. מדוע? משום שמגהץ קל משקל, נייד שכיף להחזיק אותו בלי שכבד, הוא מטבע הדברים מגהץ עם מיכל מים קטן שתצטרכו להחליף כל מספר דקות. לעומת זאת, מגהץ מסורבל וכבד יכיל מיכל גדול שיאפשר לכם להשלים ביעילות פעולות גיהוץ אבל עם משקל כובד גדול ותחושת שליטה מעט פחות דומיננטית מאשר במגהץ הקטן והקל. החליטו מה חשוב לכם יותר: מגהץ קיטור נייד וקל משקל או מגהץ עם תא מים גדול שהוא למעשה כבד ברמה הפיזית.

בטיחות – אחד הנושאים החשובים במגהץ שלכם

מגהצי קיטור חייבים להיות בטיחותיים, קודם כל ומעל לכל. קרש המגהץ חייב להגיע עם מגרעת להצבתו בעודו רותח על מנת שלא תשרפו את הרצפה או את השיש הסמוך למקום הגיהוץ. ניתן לרכוש גם קרש עם מוט תלייה. חשוב כי כל מגהץ קיטור שאתם רוכשים יגיע עם תשתית בטיחות לכינון מנוחה בעוד המכשיר כבר התחמם ולא ניתן לגעת בחלקו התחתון, כל שכן להניחו במשטח לא ייעודי.