דברים שכדאי לדעת על תכנון ארונות אמבטיה בסגנון כפרי

תכנון ארונות אמבטיה בסגנון כפרי הוא אחד הנושאים המעניינים ביותר בעיצוב הבית. הוא לא מבטא רק את דרכי האחסון שלכם בחדר שירות זה, אלא גם את האופן בו החדר ייראה מבחינה עיצובית. עיצוב כפרי זו אמירה בפני עצמה: הדלתות המגולפות, הידיות המעוצבות והמשקופים העגולים מסביב לכל פלטת פתיחה יוצרים אצלנו כמתבוננים את האימפקט הרורלי בכל רחבי החדר. לכן, עיצוב ארונות אמבטיה בסגנון כפרי לוקח את החדר כולו להיות מסוגנן כך. אם זהו התכנון שלכם, הרי שארון זה מתאים במיוחד לצרכים שלכם.

גיבוש מבנה ארון האמבטיה

בדומה לגיבוש מבנה של כל רהיט אחר, למשל שידה לכניסה לבית, מומלץ לגשת לבחירה עם מבנה מוגדר היטב: כמה קומות יהיה הארון? האם הוא יהיה ארון עליון (מעל עמדת שיש העבודה) או תחתון (מתחת לעמדת שיש העבודה)? האם הוא יהיה שילוב של השניים? האם הוא יכיל מראה? האם החפצים שיאוחסנו בו יהיו גדולים או קטנים? או אולי מדפים משולבים בגדלים שונים? מומלץ להגיע עם התכנון מבני זה לרכישה הסופית על מנת להקל על עצמכם אצת בחירת הרהיט.

גיבוש מאפייני העיצוב הכפרי

יש לסגנן דלתות, משקופים וידיות בסגנונות המועדפים עליכם. דלתות עם גילופים וחריטות, משקופים עגולים וידיות פרזול מבטאים/ות כולם את טכניקת העיצוב הכפרית אבל יש המון דרכים לסגנון ארון כזה. ארונות אמבטיה בסגנון כפרי עשויים להתבסס על צבע עץ כהה או צבע עץ בהיר, להכיל משקופים עגולים 360 מעלות (גליליים) או חצי צילינדר, לבסס מראה של דלת עם המון גילופים או דלת חלקה עם גילופים מועטים במקומות מרכזיים, וגם לידיות יש מגוון עיצובים שניתן לבחור, טלסקופיות, אנכיות, אופקיות ארוכות, ועוד.

מימוש הבחירה בפועל

את הבחירה של ארונות אמבטיה בסגנון כפרי מומלץ לבצע בהדמיית מחשב של חנות רהיטים המתמחה בשיווק ריהוט ביתי. חנות זו תוכל להנגיש לכם מגוון רחב של דגמי ארונות ואם גיבשתם עיצוב ומבנה האיתור יהיה קל ופשוט. היתרון שח חנות רהיטים על פני חנויות רשת הוא בשירות הצמוד שתקבלו, בהתקנה ובהסברים והדרכות יסודיות שיתקבלו ויקלו עליכם את קבלת ההחלטות ברכישה ואת בחירתו הסופית של דגם הארון, יבטיחו שימוש תקני וכמובן רהיט עמיד לטווח ארוך.