דיו למדפסת מחנות בוטיק באינטרנט

אם גם אתם שורפים לרכוש דיו למדפסת בחנות שאין בה תקלות, וכל לקוח מקבל מוצר פיקס על פי הציפיות, ועוד במחיר לא יקר, הכתובת לכך נמצאת ברשת האינטרנט. שם, תוכלו לעמוד בקשר עם חנות בוטיק אשר בוחנת את מוצריה במעבדה, ושומרת על קשר עם מיטב הספקים ששולחים לה מוצרים תחת חוזה סיטונאי בו המחיר ליחידה נמוך מהרגיל. הדבר מאפשר לה לשווק לכם דיו למדפסת במחיר שובר שוויון אשר ישים אתכם כלקוחות במרכז תהליך הצריכה.

מחויבים לראשי דיו איכותיים בלבד

מחסנית דיו או טונר למדפסת לא נשלחת ללקוח בטרם נבדקה מלפני ולפנים ואושרה כמחסנית תקינה אשר הלקוח יכול לעשות בה שימוש פורה לאורך זמן. חשוב לציין כי ראשי דיו הם מהתחומים שמאד חשוב לבחור ספק טוב ואמין שניתן לסמוך על שיקול דעתו. לכן, דיו למדפסת רוכשים באינטרנט וזוכים לטיפול של חברה שיש לה משאבי זמן ויכולת לבדוק את המוצרים בטרם המשלוח, מה שבחנות מחשבים רגילה בעיר או ביישוב לא קורה בשל אילוצים: תשלום שכירות יקר, יבוא קמעונאי וקשרים רופפים עם ספקיות המוצרים.

שולחים כל הזמנה במהירות עם נציג של הדואר עד הכתובת

הנציג יגיע לכתובת שלכם ימים ספורים מרגע אישור ההזמנה. אינכם תצטרכו להגיע לדואר או לחנות שמשמשת כמרכז חלוקת דואר רשום. הנציג יגיע אליכם והחבילה תהיה בידו. הדבר יקרה, כאמור, מהר מאד ולרגע יהיה נדמה כי מדובר בחברה מהשוק החופשי, אף על פי שאלו נציגי דואר ישראל. דיו למדפסת במשלוח יוצא כאן, אם כן זול במיוחד: דרך הדואר מקבלים רמת שירות של חברת משלוחים פרטית.

שירות מעולה לכל לקוח

השירות שאנו מספקים הוא אחד מאבני היסוד של קיומה של חנות זו. הוא ניתן גם לאנשים שכלל לא מתמצאים בתחום ה- IT, להם אנו מסייעים למצוא את מחסנית הדיו המתאימה למדפסת באמצעות הדגם שלה. אם הלקוח היה בעבר צרכן של החנות, ניתן להתחקות אחר הכרטיסייה שלו ולשלוח משלוח חוזר אם לא החליף עד אז את דגם המדפסת. השירות שלנו נעשה הודות למרכזי תיעוד טובים של לקוחות העבר וגם הודות לניסיון הרב שצברנו בזיהוי דגמי מדפסות בהתאם לתיאורי הלקוח.