האם ניתן לקחת משכנתא לכיסוי חובות?

רוצים לקחת הלוואת משכנתא לכיסוי חובות? הצטברו לכם חובות גדולים והלוואת המשכנתא יכולה לאפשר לכם להחזיר אותם ובצורה בה תוכלו לשלם תשלום חודשי ובריבית אטרקטיבית? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

לקחת משכנתא לכיסוי חובות זה אפשרי, אבל מורכב. אם אתם רוצים לקחת הלוואה מהסוג הזה אתם חייבים להיות בטוחים כי יש לכם את כל הבטחונות הנדרשים להציג לבנק, לבדוק את כל האפשרויות, את ההחזרים החודשיים ואת היכולת שלכם לעמוד בהם לטווח ארוך ועוד.

לכן, אם אתם מחפשים משכנתא מהסוג הזה, אל תעשו את זה לבד. פנו אל יועץ מקצועי ומומחה בתחום אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך ויאפשר לכם לכסות את החובות שלכם בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר.

קודם כל – מה גובה החובות?

הדבר הראשון שאתם צריכים להגיע איתו אל היועץ הוא עדכון על גובה החובות בהם מדובר. יש הבדל גדול בין חובות של כמה עשרות אלפי שקלים לחובות של כמה מאות אלפי שקלים. עליכם להגיע עם מסמכים מסודרים וכל המידע על היקף החובות, המקורות של החובות, למי אתם חייבים את הכסף וכדומה, על מנת שיהיה אפשר להגדיר את גובה המשכנתא הנכון עבורכם לצורך כיסוי החובות ועל פי כך לתכנן את הלוואת המשכנתא הנכונה עבורכם.

למה חשוב לעבוד עם יועץ?

עבודה עם יועץ משכנתא מקצועי מאפשרת לכם לקחת את ההלוואה בצורה נכונה וחכמה יותר. במסגרת הלוואת המשכנתא אתם יכולים להיתקל בלא מעט מושגים שאתם כלל לא מכירים, כמו הלוואת גישור בלון, גרייס ועוד, ואם אין לכם ידע פיננסי מספק, המושגים הללו עשויים לבלבל אתכם ולגרום לכם לחתום על הלוואה שלא באמת מתאימה לכם.

מעבר לכך, היועץ ילווה אתכם לאורך כל התהליך, יסייע לכם לעבור את הבירוקרטיה בשלום, לבנות את תמהיל ההחזרים הנכון ועוד, ולכן אל תעשו את זה לבד. בין אם זו משכנתא לרכישה של בית ובין אם זו משכנתא לכיסוי חובות, פנו אל איש מקצוע מומחה שילווה אתכם.