הדברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים מקרר לרכב

מקרר לרכב מספק את כל מה שנדרש על מנת לקרר את מזונכם ברכב בשעת נסיעה. במכוניות היוקרה, בדרך כלל תא הכפפות הנו בגודל כפול, כשהחלק הפנימי ביותר שלו הנו מקרר. אבל מה עושים כאשר יש לכם רכב קטן וקומפקטי ובכל זאת תרצו תנאים מעין אלה? יש להסדיר בו מקרר סטנדאלון המוטמע ברכב. כיצד ניתן לעשות זאת? במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד על סוגים שונים של מקררי רכב ועל דברים חשובים שצריך לבדוק לפני שרוכשים אותם.

מקרר צידנית לנשיאה ידנית

מקרר לרכב מסוג זה אינו מצריך הטמעה. ניתן לקחת אותו אתכם, ולהכניס לכל נסיעה. בשונה מצידנית רגילה, צידנית שהיא מקרר כוללת מנוע קירור המבוסס על סוללות או חיבור לחשמל הרכב. מקרר הצידנית ניתן להצבה בתא המטען של הרכב ולכן הוא מאד הכרחי עבור מכוניות קטנות בהן אין מקום על המושבים והרצפה.

מקרר דמוי ארון עם דלת נפתחת

מקרר שיש לו דלת של ארון. הוא אינו ידני ועליו להיות מוטמע עם ברגים בתוך הרכב. ניתן להטמיע מקרר לרכב על הרצפה או בסמוך לתא הכפפות או להבריג אותו בתוך הבגאז'. ההטמעה נעשית באמצעות הברגה פשוטה עם ברגים ייעודיים לתחום מכונאות הרכב.

נושאים שצריך לבדוק לפני שרוכשים מקרר רכב

כאשר אתם צובאים על רכישת מקרר לרכב – לפני הקנייה חשוב לבדוק את הפרטים הבאים: לכמה זמן הסוללה מחזיקה? מהו ההספק החשמלי של המכשיר? האם הדלת או תא הצידנית הם תאי בטחון? במידה וסוגרים אותם, האם ניתן לנעול? האם הנעילה חזקה ומאובטחת נגד טלטולים, מכות וחבטות, עלרודים, סיבובים מסוכנים? כל מי שנמצא לפני רכישת מקרר לרכב צריך לבדוק נושאים אלה.

יתרונות מקרר הרכב

נסיעה עם מזון מקורר, שמירת פריטי מזון שמצריכים אכילה מידית כמו גלידות, ארטיקים וקרטיבים במצב הקפאה, הובלת מזון של ממש ולא רק חטיפים וממתקים – למחוזות מרוחקים, כולל כאשר הנסיעה ארוכה במיוחד וחוצה את רף ה- 3 שעות, שדרוג התנאים ברכב, כאשר יש לו תא קירור עצמאי. מי שהרכב שלו אינו מהדגמים שמכילים מקרר לרכב יכול להתחדש במוצר ולהשוות את תנאי הנסיעה שלו לאלו של רכבי היוקרה עם המקרר המוטמע.