הדפסה על קנבס – הבחירה המושלמת לעיטור קירות הבית

תמונות לקיר הן לא מצרך זול, אך בנוסף לתמונה או לאיור עצמם, המשווקים מטילים על הקונים גם את עלויות המסגרת המתכתית או מסגרת העץ, כולל הזכוכית שעוטפת את המיצג. חומרי הגלם הללו מאד יקרים בתחום האומנות, ולכן מי שמעוניין להציג בבית שלו מיצגים איכותיים יכול לעשות זאת מבלי להוציא סכום נכבד באמצעות בחירת הדפסה על קנבס.

יתרונות הקנבס

לוח לבן במשקל נוצה, ללא זכוכיות, מתכות ועצים. ניתן לתלות הדפסה על קנבס ללא עזרי תלייה ופרזול: הלוח מגיע עם מגרעת עליונה, ולכן כל שיש לעשות הוא להבריג בורג או למסמר מסמר לקיר המיועד. עוד יתרון הוא בכך שזהו אחד מהחומרים העמידים ביותר. גם בציורים אומנותיים בהם השתמשו בשמן – התמונות נשמרות כחדשות שנים לאחר שנרכשו.

קנבס – הדרך שלכם להגיע למיצגים אומנותיים מובילים

באמצעות קנבס – רבים יכולים להגיע למיצגים אומנותיים משלהם על קירות ביתם במחירים לא יקרים. מי שהקצה מקום לתליית תמונות בביתו – מומלץ לו לעשות זאת עם הדפסה על קנבס. בכך, הוא מבטיח לעצמו בית מעוטר, יפה וססגוני, עם הוצאות מינימום על מיצגים אומנותיים איכותיים מאד של מיטב הציירים והצלמים.

תוספות מיוחדות למיצגי קנבס

על אף כי משטח קנבס ראוי ויפה כשהוא במצב בתולי, ניתן להוסיף למסגור ולהשקעה בהצגתו. כך, למשל, ניתן להסדיר קנבס ממוסגר. קנבס ממוסגר הוא קנבס כלוא בתוך מסגרת מחומר קשיח המיועדת לתלייה. כשעושים זאת, רצוי מאד לבחור את המסגרת כך שתתאים במרקם הצבע ובמרקם הצורה שלה לנעשה בקיר עליו תולים את המיצג. התוספות הללו אינן בגדר חובה אומנותית, אך מי שיש לו בית בעיצוב מאד מסוים, למשל בית עץ בצבע חום כהה, יכול לבחור במסגרת דומה להעשרת איכות ההטמעה העיצובית בין התמונה לבין הסביבה בה היא תוצג.

סוגי מיצגים על קנבס

הדפסה על קנבס כוללת מיצגים כמו ציורים ראליסטיים שיכולים להתאים גם בתור שלטים לעסקים, ציורים שנראים מצוירים, ותמונות מצולמות שצלמים מקצועיים לכדו מבעד לעדשתם. המיצגים ניתנים לבחירה מתוך קטלוג מוצרים מסודר. מומלץ לבחור בתמונות האהובות עליכם באמת ולא להסתפק בתמונות "מועדפות". אומנות קונים מכל הלב או לא צורכם כלל. לכן, חשוב מאד להתבונן בנעשה מבחינה וויזואלית בקטלוג ולבחור במוצרים ששבו את לבכם.