הדפסה על קנבס – הדרך המושלמת לספק דקורציה ברמה גבוהה לכל מבנה

בואו להסדיר הדפסה על קנבס לקירות המשרד או הבית! קנבס הוא אחד מחומרי הגלם היעילים ביותר לעיצוב מבנים. בשונה מלוח שעם, עץ, או מסגרת זכוכית הוא לא שביר, לא פוצע, ואפילו לא כבד. הוא קל ממש כמו נוצה ומאפשר לכם להעבירו ממקום למקום בשלמותו. חושבים שזה כל הדיל? אתם לא צריכים אפילו חוט תלייה: פשוט קדחו בורג בקיר ותלו על המגרעת של הלוח. הוא מוקף במגרעת עבה לכל אורכו ורוחבו, כשבאמצע ישנו חלק דק. זהו אחד מהכלים הידידותיים ביותר לאוהבי תמונות המבקשים להתנהל בבטחה עם המיצגים שלהם.

ללא צורך במסגרת

הקנבס הוא לוח לבן מהודר ללא מסגור. הוא עצמו מהווה גם את המסגרת וגם את החלק העיקרי, ועל כן הוא מאד יעיל לכל מי שמעוניין בתמונה. לוח קנבס אינו מצריך מסגור זכוכית או פלסטיק משום שהצבע בהדפסה אינו נמרח והלוח אינו צובר אבק. יצירת קנבס שקניתם לפני שנים יכולה עדיין להיראות כמו חדשה.

בחירת יצירת קנבס לתלייה

אפשרות אחת היא לבחור הדפסה על קנבס מקטלוג חנות הדפסה על קנבס. היתרון: קל לבחור, קל להחליט אם זה מתאים למבנה שלנו. החיסרון: אתם מוגבלים בבחירה. אפשרות אחרת היא שאתם תספקו את התמונה ורק הדפסה היא שתתבצע עבורכם. היתרון: חופש בחירה בלתי מוגבל. החיסרון: לא כל תמונה מתאימה לכל מסגרת. עליכם לבצע מדידות על מנת לוודא שהלוחות שנמכרים בחנות הדפסה על קנבס יתאימו לתמונה שאתם מבקשים להדפיס.

ביצוע מדידות של התמונה לפני בחירת לוח הקנבס

אפשרות אחת היא פשוט לקחת סרגל ולמדוד את אורך ורוחב התמונה, לחלק אחד בשני, ולבחור לוח תמונה (זהה או שונה בגודל של התמונה שמדדתם) בו יחס האורך לרוחב יהיה זהה ליחס שמדדתם. אפשרות שנייה היא פשוט לבדוק באיזו רזולוציה צולמה התמונה ולבחור לוח קנבס המתאים לאותה רזולוציה, בדומה למדידות עבור מדבקות אנטי סאן.

יתרונות ויזואליים של לוח קנבס

המרקם מחוספס ועל כן יוצר תחושה של ציור קלאסי גם כשמדובר בתמונה קאלט מודרנית. בנוסף, הצבעים תמיד משדרים עומק עד כדי ראליזם למציאות: כל תמונה או ציור נראים מציאותיים מכל דבר אחר שראיתם. הדבר יוצר בדיוק את מה שנדרש על מנת לעבות את עיצוב הפנים בחדר בו תולים את המיצג.