הדרך המושלמת לבחור חליפת הגנה למעלית

אם אתם מתעניינים בחליפת הגנה למעלית, כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור אותה. למי שאינו בקיא, חליפת הגנה למעלית שימשה בעבר את עובדי הקונסטרוקציה בבניינים, בשעה שיתר הנוסעים השתמשו במעליות ללא הגנה. חליפת ההגנה ששימשה את פועלי הבניין ועובדי התחזוקה הייתה עשויה מלוחות שעם מגורענים ומחוספסים ונועדה לצרכי הגנה נטו. בימינו, כשישנם לא מעט שליחים רכובים עם קסדות והובלות משרדים השכם והערב, כלי העבודה הללו מהווים נזק יומיומי לכלל המעליות, ולכן חשוב לצייד את כולן בחליפות הגנה. היות ולא מדובר על עובדי קונסטרוקציה אלא על כלל האזרחים שישתמשו באותן חליפות, עליהן להיות מעוצבות, מדוגמות ומבוססות על בד נעים ורך למגע.

בחירה ראשונית של החליפה – העיצוב

את הבחירה הראשונית של חליפת הגנה למעלית מבד יש לבסס על עיצוב. ישנם אנשים שיעדיפו עיצובים המבוססים על צבעים כהים וישנם שיעדיפו צבעים בהירים. יש שיעדיפו שהבד יהיה חלק דמוי משי ויש שיעדיפו בד בגימור גס ומגורען כמו כותנת הבגדים או PVC. נדבך נוסף שיש לקחת בחשבון בעיצוב הוא רכיב ההגנה על הכפתורים, שיכול להתבסס או על ניילון מגע עבה או על בחירת דגם חליפה עבה – מראש כך שייווצר GAP ענק בין המשתמשים לכפתורים, מה שייצור את ההגנה הנדרשת עבורם.

התאמת החליפה לדגם המעלית

בחברת חליפות ההגנה יצרו אתכם קשר בנושא גודל המעלית והדגם שלה על מנת לבצע את ההתאמות עבור המעלית שלכם. כמובן שחליפות הגנה גדולות יתאימו למעליות גדולות וחליפות הגנה צרות ישמשו את הקרונות הקטנים והדקים, בהן יש בדרך כלל מקום ל- 1-3 איש, לא יותר.

אפשרות לרכוש מספר הגנות למטרות שונות

אם יש לכם בבניין מספר מעליות, ניתן להגדיר אחת מהן כמעלית משא ולהטמיע בה חליפת הגנה קשיחה וייעודית לשימוש ספקים ופועלי תחזוקה, בעוד יתר המעליות ישמשו את שליחי האופנועים ואת ציבור העובדים והאורחים הכללי. ניתן ליצור חפיפה בין עיצובי החליפות אך זה כמובן לא משהו שהוא חובה מבחינה תקנית. מה שכן מומלץ, במידה ויש לכם מספר מעליות נוסעים, הוא להקפיד על עיצוב עקבי של מרקם החליפות. לדוגמה, אם בחרתם חליפה צהובה במרקם חלק ובמעלית הבאה שאתם מעצבים מתחשק לכם לבחור חליפה כחולה, חשוב שהיא תנבע מאותו דגם, במרקם חלק, ולא תהיה מגורענת או מחוספסת, כדי ליצור עיצוב עקבי בין הקרונות.