הכול על הרחקת יונים מקצועית ונכונה

אין טעם להכביר במילים על ההשפעות, השליליות כמובן, של המזיקים השונים שבבית בכל הנוגע לאיכות החיים במרחב הפרטי, ובמיוחד ההשפעות השליליות של היונים בסביבה שלנו. מכיוון שיש כידוע, לא מעט סוגים שונים של מזיקים, החלו להופיע שיטות הדברה שונות אשר מיועדות כל אחת מהן עבור סוג כזה ולא אחר של מזיק.

מומחים להדברות אפקטיביות

כאשר אנו מחפשים אחר שירותי ירי ביונים או הרחקת יונים בשיטה אפקטיבית באמת עלינו לפנות למומחים במטרה לאתר את סוג הטיפול הדרוש לנו בהתאם לבעיה המסוימת שהתעוררה בביתנו. מומחה מקצועי יידע לטפל בבעיית המזיקים שבבית בצורה יעילה דרך בחינת הסוג והמין של המזיק כמו גם הכמות שיש מסוגו בבית ואיתור מקור כניסתם אל המרחב המקורה.

שירותי הדברה נדרשים כמעט עבור כל המבנים המקורים לרבות בתים פרטיים או מבנים ציבוריים דוגמת מסעדות ובתי קפה, משרדים וכיוצא בזה. כמו כן, חללים חיצוניים כמו חצרות הבית וגנים מרכזיים יידרשו גם הם לשירותים של מדבירים אחת לפרק זמן מסוים, ובמידת הנדרש כמובן.

הדברה בטוחה ומקצועית

להבדיל מהשיטה הכימית הדברות ירוקות הינן פחות נפוצות ובדרך כלל נעשות על ידי שימוש באמצעים אלקטרוניים, כמו גלי קול המשמיעים תדרי קול נמוכים אשר אינם מאפשרים למזיקים מסוימים כמו, יונים למשל, להימצא בקרבתם. שיבוש שדה מגנטי הינו שיטה נוספת של הרחקת מזיקים ירוקה מהסוג של נמלים, אשר גורם לזן מאד מסוים של נמלים להתרחק מנקודות הימצאותן ולתור אחר מקום מגורים אחר.

כאשר מדובר ביונים, מלבד השימוש בתדרי קול, היום יש שתי שיטות טובות מאוד אשר צוברות תאוצה ומובילות לתוצאות מבלי לפגוע בסביבה או ביונים עצמן – ירי ביונים באמצעות רובה אוויר אשר גורם ליונים להבין כי המקום מסוכן עבורן וכך הן מתרחקות ממנו או הצבה של מלכודות ליונים אשר איתן ניתן לשחרר את היונים חזרה לטבע במקום מרוחק כך שאתם מתפטרים מהמזיק אבל לא פוגעים בו.

מדובר בשיטות ייחודיות ובכדי שתהיו בטוחים כי הן  מבוצעות כראוי אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם בוחרים באנשי מקצוע מומחים שיבצעו את העבודה הזו.