המדריך המלא לקניית טונרים למדפסת

על מנת לרכוש טונרים למדפסת בצורה היעילה והזולה ביותר, בין אם מדובר בבית עסק או בשימוש אישי, מומלץ להיעזר במדריך הקצר והמתומצת הזה, כדי להמנע מהטעויות הנפוצות וכדי לחסוך בזמן ובעלויות לכם או לבית העסק שלכם. לשם כך – במאמר זה נסביר כיצד לבצע קנייה בצורה המיטבית. זכרו שכשמדובר ברכישה של טונרים, ראשי דיו, דיו או כל פריט אחר הקשור לעזרי הדפסה, העלויות הן מצטברות ועלולות להגיע לסכומים ניכרים. קריאה במדריך זה יכולה לחסוך לכם אחוז ניכר מן ההוצאות על קניית המוצרים.

מה כדאי לבדוק כאשר קונים טונרים למדפסת

כאשר רוכשים טונרים למדפסת, נתחשב בפרמטרים שונים כגון עלויות, חסכון בזמן וחסכון במאמץ מצדכם. כל זאת תוכלו להשיג על ידי קנייה דרך אתר אינטרנט המספק משלוח מוצרים עד לבית או לבית העסק. לכן – ודאו היטב שבאתר החברה בה בחרתם לבצע רכישת טונרים יש אפשרות שכזו. לפני שאתם מבצעים רכישה רצוי לשוטט מאת באתר. אמנם טונר למדפסת נחשב לציוד משרדי בסיסי, אך עדיין מדובר בהוצאה וכשמדובר במדפסות רבות, העלויות הן רבות.

החנויות העירוניות לא זמינות יותר?

לא מומלץ לקנות טונרים, ראשי דיו למדפסת, דיו, או כל עזר הדפסה אחר דרך חנויות עירוניות, שכן נמצא שהן יקרות משמעותית מקניה דרך האינטרנט (כשמדובר באתר של חברה טובה ומהימנה). מדובר בחסכון של כ70% בהוצאות. בקניה דרך האינטרנט יש לכם שליטה גדולה יותר על מי יהיה בית העסק ממנו תבצעו רכישה. לכן ההמלצה שלנו היא לחפש אתר של חברה מהימנה המציע את השירות היעיל ביותר, בעיקר את החברות המציעות שירות של קבלת המוצרים בעזרת דואר ישראל ישירות לבית הפרטי או לבית העסק. ברכישה קבועה תוכלו לחסוך סכומים ניכרים.

ודאו שהחנות ממנה אתם מבצעים רכישה (דרך אתר החנות) היא איכותית:

רכישה מחנות איכותית תוזיל לכם את מחיר הרכישה הכולל. חנות שכזו תבוא לקראת לקוחות קבועים בשלל מבצעים והנחות. זכרו שבאינטרנט ישנה גמישות רבה יותר מאשר בחנות פיסית אליה אתם נכנסים. בדרך כלל המבצעים הגדולים ניתנים רק באינטרנט. כאשר תרכשו באופן קבוע מאותה החברה, הסכומים הללו יצטברו ויהפכו לחיסכון של ממש (כאמור, כ70% ביחס לחנויות העירוניות).