המצנן ויתרונותיו השונים

יתרון ראשון – ניידות מקסימלית

האם תמיד חלמתם לקחת את המזגן שלכם אתכם לישיבה בחצר? האם גם אתם מרגישים שלהפעיל מזגן מרכזי בשביל לקרר חדר אחד קטן בבית שבו אתם נמצאים זה בזבוז של חשמל וכסף? מעכשיו ניתן לבצע את כל זאת, משום שהמצנן הוא מכשיר אשר מצוייד בניידות מקסימלית, והוא מאפשר לכם לקחת אותו לאן שתרצו על מנת לקרר ולצנן את האוויר בשבילכם. רוצים לשבת בגינה ולהנות מאוויר קריר? עכשיו אפשר. רוצים לקפל כביסה בחדר האמבטיה ולהנות גם שם מאוויר קריר למרות שאין שם מזגן? גם זה אפשרי. כל מה שהמכשיר הזה צריך הוא חיבור לשקע חשמל, ואתם מסודרים – סוף לחום וללחות הגבוהים, סוף לסבל ולתחושת הדביקות, סוף להזעה.

יתרון שני – צינון שטחים חיצוניים ופתוחים

המצנן הוא בעל יכולת מצויינת לצנן ולקרר שטחים פתוחים שונים, ובשילוב עם ניידותו הגבוהה, הוא יכול למעשה לצנן גם גן או אולם אירועים. לכן, שימוש אידיאלי במכשיר יכול להיות השכרת מצננים לבית אבלים למשל, כאשר מדובר בכמות גדולה של אנשים אשר צריכה לשבת בחצר הבית גם אם מדובר על שיאו של הקיץ. מצנן לבית אבלים יכול לעזור לכם לעבור את ימי השבעה בצורה נוחה יותר ודביקה פחות.

יתרון שלישי – חסכוני בחשמל

מדובר כאן על מכשיר אשר צורך הרבה פחות חשמל מאשר מזגן ביתי, במיוחד אם המזגן הביתי שלכם הוא מזגן מרכזי בעל מנוע גדול ועוצמתי אשר מיועד למזג את האוויר לכל חדרי הבית. אם ברצונכם לחסוך כסף על ידי חסכון בשימוש בחשמל, או אם אתם מחזיקים באידיאולוגיה ירוקה, השכרת מאווררים או מצננים היא הנכונה עבורכם.

יתרון רביעי – עלות נמוכה

השכרה של מצננים אינה יקרה ומאפשרת לכל אחד להפוך את האירוע או ההתכנסות לנעימים יותר מבלי לעמוד בהוצאות כספיות גבוהות מידי.

יתרון חמישי – אפשרות להשכרה זולה בכמויות גדולות

במקרים בהם אתם צריכים כמויות גדולות של מצננים, יש לכם אפשרות זולה יחסית להשכיר הרבה מהם, ולקרר שטחים פתוחים גדולים אפילו יותר מן הרגיל.