הקייטרינג המתאים לאירוע מושלם

ידוע כי הצלחתו של אירוע גם ימים רבים לאחר שהסתיים נמדדת בנוסף לתוכנו בזכות איכות המזון ואופן הגשתו. בעלי קייטרינג לאירועים מטיבים לדעת כי אירוע מוצלח שכזה יכול להניב בהמשך הדרך את הזמנתם לאירועים נוספים ועל כן יעשו את מירב המאמצים לספק את שירותי הקייטרינג המתאימים לכם. לרוב, שירותי הקייטרינג כוללים גם את מערכת כלי ההגשה, את שולחנות וכיסאות האירוח ולעיתים אף את שירותי העיצוב השונים הקשורים לעריכת המזנון, בר המשקאות, וכל שכן  ארגון אזור ההמתנה וקבלת הפנים.

 

כול אירוע והסגנון שלו

ישנם סוגים שונים של קייטרינג לאירועים וכדאי להתאים את סגנון הקייטרינג לאופי האירוע. ישנם סוגי קייטרינג חלבי המתמקדים במנות קלות יותר המתאימים לרוב לאירועים קטנים, מעגלים חברתיים או  מפגשים של קבוצות עסקיות שונות. לעומתן קייטרינג בשרי, המתבסס ברובו על טהרת הבשר יתאים לאירועים גדולים הכוללים מספר רב יותר של משתתפים ובהתאם מספר המנות להגשה. לאחרונה ניתן לראות קייטרינג לאירועים צמחוני המאפשר עריכת אירוע קליל יחסית אך עדיין מורכב ממספר מנות שונות  להגשה.

 

לתכנן נכון כבר מההתחלה

כדי לבחור את הקייטרינג הטוב ביותר עבור האירוע שאתם עורכים כדאי קודם כול לנסות לאפיין את האירוע ואורחיו. מה מספר האורחים המגיעים? האם משך האירוע מאפשר מספר הפוגות קצרות לזמני ארוחות שונים או שמא זו ארוחה אחת מרכזית? האם הקייטרינג מאפשר שירותי הגשה או אולי שירותי מזנון בלבד? האם יש להקצות מספר מנות עבור ארוחות ילדים? ועוד כהנה וכהנה. ברגע שתדעו את התשובות לשאלות אלו תוכלו לכוון למציאת שירותי קייטרינג לאירועים המתאימים במידה הנכונה והמקצועית לאירוע מוצלח ונעים.

 

שירותי עיצוב:

שירותי קייטרינג רבים מציעים בנוסף להכנת המזון, את שירותיהם בעבור עיצוב האירוע עצמו כגון התקנת כיסויי כיסאות מהודרים לטובת האורחים, הכנת במת ההרצאות, סידורי הפרחים על השולחנות ועוד. עיצוב נכון יכול לשוות לאירוע סגנון מהודר ורשמי אשר יתרום להצלחת האירוע (כמובן בנוסף לאיכות המזון המוגשת ) ולהשאיר חותמו בקרב האורחים למשך זמן רב.