השירותים והמוצרים המובילים לחצר ולגינה: אדניות מעוצבות, הדברה ועוד

בואו ללמוד כיצד לתחזק את הגינה שלכם וגם לתרום תרומה מכרעת לעיצוב שלה. באמצעות מאמר שירות זה נספק לכם מידע על סוגיות נבחרות בעיצוב ובטיפוח הגינה והחצר. נתחיל בעיגון הצמחייה שלכם. בחצרות ענקיות המשמשות לחקלאות מעגנים בחממות אבל במידה ויש לכם חצר קטנה המבוססת על מספר קטן של שתילים אתם תידרשו בסך הכל לאדניות. אדניות מעוצבות ניתן לגבש בשלל דרכים, או בגודל קטן להעמדה על מרפסות על בגודל גדול להעמדה על רצפת החצר ישירות.

גיבוש עיצוב האדניות

את גיבושו של עיצוב אדניות הגינה חשוב להשלים בהתאם למראה של חלל החצר. חצר בגודל בינוני נוטה לגדול צריכה להכיל אדניות מעוצבות להטמעה על הרצפה בעלות מראה בולט. הן משמשות להטמעת כמות גדולה של שתילים. זאת, לעומת אדניות קטנות המתאימות לחצר הקטנה ומיועדות לשתילת שתילים בקנה מידה קטן יותר. חשוב לגבש אדניות מעוצבות בהתאם לעיצוב החצר, עיצוב הצמחייה ברחביה, עיצוב התשתיות שלה, מעקות, גדרות, ריהוט גן וכד'. אדניות מעוצבות הן בראש ובראשונה מוצרים ייעודיים להטמעת השתילים ורק לאחר מכן מוצרים מעוצבים. יחד עם זאת, חשוב תמיד לבחור מוצרים שישתלבו ויזואלית עם החצר, במיוחד במקרה זה בו הם בולטים במרחב ועל כן משפיעים על איך שהוא ייראה. הדמיית מחשב של אדניות מעוצבות תסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבור החצר שלכם.

הדברה ייעודית לחצר הבית

גם אם החצר מעוגנת היטב באדניות וחממות, יש בה ערוגות, מדשאות והיא נראית מטופחת ביום הראשון, אין כל הבטחה שכך יישאר המצב. מזיקים מאד אוהבים חצרות ובמיוחד חצרות שמגדלים בהן גידולים חקלאיים. אם יש לכם עץ דקל, עצי הדרים, שיחים לגידול פירות קטנים וכד' אתם בהחלט נמצאים בקבוצת סיכון זו. עליכם להשכיר חברות הדברה שיבדקו את המקום, בדגש על אחרי מערכות חורפיות של גשם. נזקי גשם אחרי שיוצאת השמש עשויים להיות גדולים מהתועלת שלו, משום שנזק לבית או למבנה הסמוך לחצר פירושו חבלה באיטום, וזה עשוי להביא מזיקים שכבר היו בבית שלכם – להזיק גם לשטח החיצוני, לחצר. מזמינים חברות הדברה לבדוק את המצב בבית וגם למנוע נזקים לחקלאות בחצר שלו אחרי כל חורף. זו המלצתנו.