השכרת כספת פרטית עם ביטוח

השכרת כספת הכי מומלץ לבצע בחברה הפרטית, ולא בחברה הבנקאית. כמובן שהצבת הכספת בבית שלכם או במשרדכם, כמוה כהצבת התקן מסוכן במקום לא מאויש, וזה עלול להביא לשוד מזוין. לא עושים דברים כאלו, אלא דואגים להסדר מול מתחם כספות פרטי המציע את כל שירותי האבטחה הנלווים לכם ולכספת שלכם.

זה מה שתצטרכו לבדוק בחברה הפרטית שמשכירה לכם כספות

בטיחות – עליכם לוודא שהמבנה מאובטח, מוגן, בנוי מבטון רב שכבתי משוריין שיובא מחו"ל, והוא מספק את כל ההגנות מפני פריצה.

אבטחה – שומרים חמושים יוצאי יחידות קרביות חייבים להיות שם 24/7 ולהגן עליכם ועל הכספות שלכם. חדר כספות הוא לא מקום שגורמים עברייניים לא לוטשים אליו עיניים, ולזה חייבים חברת אבטחה שתהיה DEDICATERD לכם למתחם הכספות 24/7, כולל פוליגרף תקופתי שאנשיה יידרשו לעבור למניעת בעיות אמינות ונוכלות מצדם.

ביטוחהשכרת כספת פרטית עם ביטוח זה כבר לא תרחיש מדומיין. נכון, החברה בנתה, החברה מינתה חברת שמירה, אבל החברה היא עדיין גורם אנושי, וגם הוא יכול לטעות ולספוג מהעבריינים. על אף שמבחינה סטטיסטית זה כמעט לא קורה (לא רק בישראל אלא גם בעולם), חברה שמכבדת את עצמה תציע לכם השכרת כספת פרטית עם ביטוח. גנבו לכם רכוש? אתם זוכים לפיצויים עד 5,000 דולר ארה"ב (זה המצב בחברות שמספקות פוליסת ביטוח של Lloyds).

מבנה המנוי בחברה הפרטית

מבנה המנוי מורכב מ- 3 כספות לבחירה, בגודל קטן, בינוני או גדול לבחירתכם. התעריף החודשי/השנתי של המנוי יקר יותר ככל שגודל הכספת יותר גדול. כל מנוי זוכה בשירות השכרת כספת פרטית עם ביטוח בשווי 5,000 דולר ארה"ב של Lloyds עם אפשרות להרחיב בתוספת תשלום. כל מנוי יכול להוסיף על אבטחה צמודה מהאוטו לכספת ובחזרה, ועל התקנת מצלמה בתאו. חדר כספות מעניק ללקוחותיו גם את האפשרות לעשות מנוי ירושה לכליאת רכוש בכספת עד יום מותכם ומסירתו ליורשים שלכם כנגד צוואה. ניתן גם לקנות בכסף מלא תא כספת וליהנות משימוש בו לכל ימי חייכם. המנוי פותח את הכספת בשיטה בה פותחים בבנק: לו יש את המפתח שלו ולאיש הסגל את המפתח שלו. אבל כאן, איש הסגל אינו פקיד בנק אלא קצין האבטחה התורן, מה שאומר שיש מי שיגן עליכם מפני שוד בזמן אמת. אין הגבלת ביקורים. ניתן להגיע כל יום אל מתחם כספות פרטי עד 22:00 בלילה.