התקנת רשת נגד יונים – כך תסדירו אותה נכוחה

לא יהיה זה סוד לומר כי יונים, על אף שהן לא מנקרות, לא עוקצות ונחשבות מאד ידידותיות בפארקים ובנסיעות לאיטליה כשמטיילים ברחובות הפסטורליים, נחשבות לעופות קטלניים במיוחד כאשר הן מגיעות לבקר בבית שלכם. היונה היא חיה שבסביבה ביתית יכולה להעביר מחלות, במיוחד כאשר היא מתנחלת במרפסת הכביסה ומטילה ביצים. את היונים שומרים רק לרחוב. בבית חשוב מאד להרחיק אותם. בניגוד לסברות שמספרים לכם בחוץ לגבי אמצעי הרחקה פיזיים או אולטרסוניים, הפתרון הכי טוב הוא פשוט למנוע מהם להיכנס וזה הכל? אל תסתבכו. פשוט תסדירו התקנה של רשת נגד יונים בקדמת מרפסת הכביסה וזה ימנע את בואן.

רשת נגד יונים למרפסת הכביסה ניתן להשיג בחנות הדברה טבעית

חנות הדברה טבעית שהידע של עובדיה מבוסס על הדברה ועל הכרת מזיקים ובעלי חיים לא רצויים הבאים עמנו במגע כבני אדם, מספקת לקהל לקוחותיה את כל מה שהוא צריך כדי לבחור בהצלחה רשת נגד יונים. רשת נגד יונים מחנות הדברה טבעית עשויה מחומר חזק במיוחד שלא ניתן לחדור אותו או לנקר אותו. בנוסף, חומר זה דוחה את היונים גם מבחינת ההרשה הכללית והן פשוט לא יישארו לידו. ניתן להשיג רשת נגד יונים בחומר זה בהתאמה לצבע הנדרש במרפסת הכביסה, על פי עיצוב המתחם. זהו יתרון נוסף ברכישה בחנות הדברה טבעית.

חשוב להסדיר את הרכישה יחד עם התקנה

הפרונט של מרפסת הכביסה שלכם, אזור מעקה הבית, אינו מקום שאתם מורשים להיות בו בלי אישור עבודה לגובה. לכן, לא אתם אלא עובדים מטעם חברת ההדברה הטבעית בעלי הכשרה זו צריכים להתקין עבורכם רשת זו, כולל הטמעתה באמצעות ברגים ושייבות מתאימים/ות.

מומלץ לבדוק את ביצועי הרשת ביום הראשון להתקנה

אם הטכנאי מודיע לכם שהוא סיים, בקשו ממנו לבדוק את הביצועים, ודאו שהיונה בורחת ולא שבה ושהרשת עומדת יציב ללא ניסיונות ניקור או חדירה. לידיעה, בחברת הדברה טבעית מספקים גם פתרונות חכמים ולא ממיתים עבור הרחקת עכברים, חולדות ומכרסמים באשר הם, ועוסקים בסוגי הדברה נוספים בשיטות טבעיות בלבד, אשר מוכחות במרוצת השנים כיעילות ביותר.