חדר בריחה בישראל – בילוי איכותי עם מותחן אמתי

מי שמחפש אקשן בבילוי שלו ימצא אותו כנראה בתוך חדר בריחה. חדרי בריחה הם חדרים איכותיים ביותר, המספקים את כל המותחן האפשרי ללקוח. כזה הוא למשל חדר בריחה הגביש ברעננה. "הגביש" הנו חדר בריחה בו ניתן למצוא מותחנים רבים ופשוט להשתתף בהם. המטרה שלכם, במקרה זה, היא לברוח מהחדר. ניתן לטפס על קירות, להשתחל מתחתם וכד'. הבעיה שבתוך חדרי בריחה, היריבים שלכם לחדר, כלומר – הדמויות בסצינה בה אתם משתתפים, ינסו למנוע מכם את הבריחה. כאן בדיוק מתגלה האסטרטגיה שלכם, במסגרתה ניתן ללמוד האם אתם יכולים לתכנן בריחה אחראית תחת לחץ, אם לאו. כך או כך, בסופו של יום כולם "מנצחים" ומרוצים, מאחר שכל משחק מסתיים תמיד, וגם לקוחות שלא הצליחו לברוח יוצאים ממנו כשידם על העליונה.

אלו סוגים של אירועים חוגגים עם חדרי בריחה?

ימי הולדת. ימי גיבוש חברתיים בין ילדים, ימי גיבוש חברתיים מהעבודה. בשלושת סוגי האירועים הללו תוכלו ליהנות מחדרי בריחה איכותיים שיספקו מותחן טוב ויפיקו את כל מה שתצטרכו על מנת לגרום לכם לבוא על סיפוקכם.

כמה זמן נמשך סשן של חדר בריחה?

במסגרת חדר בריחה מדובר בזמנים ממוצעים, שכן ישנם לקוחות שגומרים מהר את המשחק, וישנם לקוחות עדינים יותר אשר לא מצליחים לברוח מהחדר, ויוצאים ממנו רק בתום הסשן. חדר בריחה הוא חדר בריחה המספק מותחן של 30-60 דקות ולעתים אף למעלה מכך.

כיצד מומלץ לבחור חדרי בריחה?

יש לבחור חדרי בריחה על פי סגנונו של החוגג. אם יש חדר בריחה עם דמויות ילדים, מומלץ לשלוח לשם את הילד. אם במסגרת חדר בריחה מדובר על מסיבה למבוגר, יש לבחור משהו שימשוך אותו מחד ויגרום לו כמעט להזיע בחדר בריחה מאידך. חדר בריחה מספק פרטי יעוץ נוספים עבור מי שמתעניין בחגיגה במסגרת חדר בריחה. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם חדרי בריחה איכותיים אשר מתאימים לאופיו של האירוע שאתם מחפשים להקים.