חושבים על רכישת דלת כניסה רב בריח חדשה? כך תבחרו את הצבע המתאים ביותר עבורכם!

תארו לעצמכם שאתם נוסעים ליד בית יפהפה בפעם הראשונה. אתם מופתעים מיד מהמשיכה המדהימה של הבית – גינון יפהפה וכניסה קדמית מרשימה. על ידי בחירת הצבע המתאים לדלת הכניסה שלכם, אתם יכול ליצור מראה הרבה יותר מרשים של הבית שלכם, בהתאם לסגנון האישי שלכם.

אם אתם חושבים על רכישת דלת כניסה רב בריח חדשה, או אפילו רק חושבים על רכישת טפט לדלת כניסה לשדרוג המראה שלה, קראו את המאמר הבא שיסייע לכם לבחור באופציה הנכונה.

שחור

דלתות כניסה שחורות הן אופציה מהממת למגוון סגנונות ובעיקר בשימוש בבתים מודרניים יוקרתיים. אתם יכולים ליצור ניגודיות מדהימה כאשר משלבים דלתות קדמיות שחורות עם מראה חיצוני בהיר כמו בית שכולו צבוע לבן.

כחול

דלתות כניסה כחולות הן אופציה אופנתית אשר בעיקר יגרמו לרושם רב שכן מדובר בצבע פחות שגרתי, בעיקר אם מדובר בכחול נייבי חזק, והן יכולות להשתלב מצויין גם עם בתים מודרניים וגם עם סגנון עיצוב כפרי.

צהוב

צבע מושך את העין יוצר סוג של קבלת פנים נועזת לכניסה הקדמית של הבית שלכם. הצבעוניות הזו משתלבת בצורה הטובה ביותר עם בית לבן או אפור בהיר, כך שהדלת עצמה היא מוקד המשיכה. אם הבית צבוע בצבעים אחרים זה יכול להראות מצועצע מיד.

אדום

אחד הצבעים הפחות שגרתיים בישראל הוא אדום, וניתן לראות אותו בעיקר בבתי חווה אמריקאים ובמגוון סרטים, אך אם הבית שלכם צבוע בלבן או צבע שקט יותר, ואתם אוהבים את הסגנון הכפרי, דלת כניסה אדומה מאוד יכולה להתאים לכם.

לבן

אופציה קלאסית שמוסיפה אלגנטיות. לא משנה הצבע החיצוני של הבית, דלת כניסה לבנה היא בחירה שמתאימה להכל.

אפור

דלת כניסה אפורה יכולה להשתלב היטב עם בית מסורתי, בית מודרני או כל סגנון שמשלב ביניהם. מכיוון שמדובר בצבע ניטרלי הוא יכול להתאים למגוון צבעי ציפוי ואלמנטים אחרים של עיצוב הבית בצורה טובה מאוד.