חשבונית לשכיר שעובד ללא תלוש משכורת מחברה מקצועית

חשבונית לשכיר היא שירות נדרש עבור כל מי שעובד ללא תלוש משכורת. אם זהו המצב שלכם, אתם צריכים להסדיר חברה שתספק חשבונית לשכיר עבור המעסיק שלכם ולכם תנפיק תלוש משכורת. בכך אתם תחסכו מאות ולעתים אלפי שקלים מס הכנסה. בואו ליהנות משירות חשבונית לשכיר ולהבטיח כי גם אם תתקבלו למקום עבודה שלא ישלם לכם תלוש משכורת, לא תיחשפו בצריח לתשלום מיסים נרחב.

הנפקת חשבונית לשכיר במקומו עבור המעסיק האמיתי

אנו נקלוט את הכסף שהיה אמור לעבור לחשבון שלכם וננפיק תמורתו חשבונית למעסיקכם. לאחר מכן, אנו נעביר את הכסף אליכם בניכוי העלות של השירות. במקום לשלם מזומן, תשלמו דרך התלוש. בכך תלוש שיתקבל באמתחתכם, תתקבל גם חשבונית מס ששילמתם. בפרק הבא נסקור את מבנה הניכוי.

מבנה הניכוי מתלוש השכר

הניכוי נושא עמו עלות של 5% בדרך כלל. זו עלותו הממוצעת של שירות זה. ישנן חברות שגובות 7% ומקדישות את ה- 2% הנותרים כדמי מעביד. מדוע? משום שהמעסיק גם לא משלם לכם משכורת וגם עלול לפטר אתכם (כלומר לנתק אינטראקציה אתכם) ואז מי ישלם לכם פיצויים? לכן חברת חשבונית לשכיר מנכה דמי מעביד. במידה והיא לא מנכה, מומלץ לכם לפתוח תוכנית פיצויים עצמאית אותה תוכלו לפרוע מתי שתצטרכו.

דוגמאות להזדקקות לשירות חשבונית לשכיר

בחשבונית לשכיר משתמשים שליחי וולט שעובדים בתאגיד שלא משלם דרך משכורת אלא לעצמאיים בלבד. הם יכולים להירשם לחברה המנפיקה במקומם חשבונית לשכיר ולקבל ממנה תלוש שכר וולט. בתיאום מס ובביטוח לאומי יהיה רשום שהם עובדים של החברה שמנפיקה חשבונית לשכיר ולא בוולט. דוגמה נוספת, עצמאיים שלא מעוניינים בחובות העצמאיים. יש אנשים שחולמים יום אחד להפוך למותגים, למשל גיטריסטים וזמרים מפורסמים לעתיד. אבל אם מבחינתכם זה לא ייעוד, אלא רק להיות מורים ולא לשאת בכל נטל חובות המיסים ניתן להעביר את הפעילות שלכם לחברת חשבונית לשכיר. אם אתם עובדים במקום עבודה שמהותו היא עבודה במובן זה שאתם מקבלים משימות יומיומיות ועדיין משולמים דרך חשבונית, כמובן שניתן להסדיר זאת בחברת חשבונית לשכיר. בדרך זו תימנעו מתשלום מיסים כבד ותחסכו מאות עד אלפי שקלים בשנה (ובסכומים גבוהים מאד, אף בחודש).