טיפים לאריזה של תכולת הדירה שלכם לפני הובלות קטנות

אריזות לפני מעבר דירה הן מורכבות ויכולות להפוך את תהליך העברת הדירה להרבה יותר מורכב והרבה יותר מתיש, אך יש כמה דרכים שיכולות להקל עליכם את העבודה ולהפוך את עבודות האריזה להרבה יותר פשוטות ונוחות.

קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים חשובים שהכנו עבורכם במיוחד בשביל זה.

ארגנו לעצמכם ארגזים בגדלים שונים

רוב האנשים אשר רוכשים או מחפשים ארגזים למעבר דירה מחפשים את הגדולים ביותר שהם יכולים למצוא, וזה לא תמיד הדבר הנכון. למרות שתזדקקו לכמה ארגזים גדולים יותר עבור פריטים קלים יותר, למעשה יהיה לכם צורך בארגזים קטנים יותר עבור פריטים כבדים ושבירים. באופן אידיאלי, כדי להקל על העברת הארגזים ביום ההובלה, כדאי לארוז את החפצים הכבדים יותר בארגזים קטנים ולוודא שאין עומס יתר על המידה.

לכן תמיד כדאי להכין ארגזים במגוון גדלים כך שלכל דבר יהיה לכם את אפשרויות האריזה המתאימות.

בצעו אריזה לפי חדרים

כאשר אתם אורזים את הארגזים שלכם, השתדלו לא לערבב ולהתאים פריטים מחדרים שונים. למרות שזה יכול להפוך את האריזה למהירה יותר, זה יקשה על פירוק האריזה הרבה יותר. חברות הובלות קטנות מקצועיות ימליצו לכם להתחיל בחדר אחד ולארוז את כל החפצים שלכם, מלבד הדברים החיוניים שלכם, לפני שתעברו לחדר הבא.

אם יש רווחים בתוך הארגז, מלאו אותם

לא משנה מה אתם אורזים בארגזים, וודאו שאתם ממלאים את הרווחים בתוך הארגזים עם דברים כמו נייר אריזה ונייר בועות. זה יעזור למנוע מהפריטים להחליק בתוך הארגז ולהיפגע במהלך המעבר. אתם גם יכולים במקום ניירות אריזה לעשות שימוש במוצרים שאתם במילא צריכים לארוז כמו מגבות או שמיכות ובגדים קטנים.

אל תשכחו לסמן את הארגזים בצורה בולטת

זה אולי נראה מובן מאליו, אבל כל כך הרבה אנשים שוכחים לסמן את הארגזים שלהם כשאין להם עט בהישג יד או כשהם ממהרים. לכן, בכל פעם שאתם אורזים את החפצים, ודאו שיש לכם גם כלי כתיבה במקום נגיש.

כדאי גם לפרט על הארגז בדיוק מה הוא מכיל כדי להקל על מציאת החפצים בימים הראשונים של המעבר.