טיפים לבחירת אי כפרי למטבח

אי כפרי, או אי למטבח, הוא מזנון מטבח לא נייד המוטמע במרכזו. משתמשים בו בעיקר כאשר המטבח גדול ועל כן ניתן לחלק אותו מבלי לגרום להרגשת צפיפות בפועל. על מנת לבחור אי כפרי כמו שצריך, חשוב שהרכישה תתבצע או בחנות מטבחים, או בחנות המתמחה בציוד למטבח, כזו אשר משווקת מוצרים כמו שולחנות אוכל נפתחים, מזנוני מטבח וכד'.

טיפ מס' 1 – תכננו את מבנה האי הכפרי

האם אי כפרי שיהיה מוצב במטבח שלכם יכיל מקומות ישיבה בלבד כמו בבר, או שבאזור הרגליים יהיו פתרונות אחסון תחתונים בדמות מגירות וארונות? האם עמדת אי המטבח תשמש לישיבה בלבד או גם להכנת מזון? האם היא תהיה משטח שולחני או משטח שיש כמו עמדת העבודה העיקרית? על כל השאלות הללו חשוב לענות לעצמכם מבעוד מועד ובכך לגבש את המבנה הרצוי עבור אי כפרי שעתיד להיות מותקן אצלכם במטבח.

טיפ מס' 2 – תכננו את עיצובו של אי המטבח

את עיצוב אי המטבח מאד מומלץ לדעת לתכנן כמו שצריך. עשו זאת באמצעות התבוננות במטבח שלכם והשלמתו מבחינה ויזואלית עם צבע, צורה ומידת עובי מתאימה של אי כפרי. את הבחירה ניתן לממש בהדמיית מחשב של חברה המשווקת תשתיות מטבח וציוד נלווה.

טיפ מס' 3 – מימוש הבחירה שלכם עבור אי כפרי

את בחירתו של אי כפרי שיותקן אצלכם במטבח חשוב לגבש עם מומחי החנות על מנת לוודא שעשיתם עסקה המתאימה עבור הבית שלכם ובפרט עבור המטבח המיועד. ניתן להתכתב איתם באימייל או בטופסי צור קשר ולבחור את אי המטבח המתאים ביותר. במידה ויוצגו לכם כמה אפשרויות מתאימות, אנו ממליצים לבחון את כולן ולהשוותן עד למציאת אי כפרי המתאים לוויזואליות של המטבח וגם לשימוש הפונקציונאלי שלכם מבחינה מעשית. אנו מממליצים לצרף לרכישה גם כסאות בר איכותיים ולהתחדש בכל מה שצריך בשביל עוד עמדת עבודה או ישיבה: רכישת כלי מטבח או כלי הכנת מזון, והכנת העמדה לישיבה או לעבודה. זכרו כי אי כפרי הוא לא רק תשתית עיצובית אלא גם שימושית ולכן חשוב להנגיש אותה לשימושכם באופן אופטימאלי על מנת שיהיה לכם נוח לפעול בה ובסביבתה.