טיפים לבחירת הדגם המושלם של מגהץ קיטור ביתי

מעוניינים לדעת כיצד לבחור מגהץ קיטור? הכירו את התכונות שאסור לוותר עליהן במכשיר החדש שלכם! בטיפים שבמאמר זה גם אתם תוכלו לדעת כיצד לבחור לעצמכם מגהץ קיטור מושלם אשר יספק עבודה נהדרת ליישור בגדיכם. תכונות אלו יממשו עבורכם את מה שצריך בגיהוץ בגדים: דיוק, מצוינות ובעיקר עבודה קלה וכיפית.

טיפ מס' 1: בדקו שיש במגהץ אפשרות למילוי מים תוך כדי העבודה

עבודת הגיהוץ היא לא מדע מדויק. פעמים רבות אתם תהיו צפויים למצוא את עצמכם בלי מים, לאחר שניצלתם את כל מה שמילאתם במגהץ. ההמלצה שלנו היא לבדוק שבמגהץ ישנו פתח למילוי מים תוך כדחי עבודה, ולא פתח שנמצא בחלק הלוהט של המגהץ שאסור לגעת בו במהלכה. לעבודת הגיהוץ יש לגשת עם קנקן מים, כשאם הם נגמרו לכם במגהץ, ניתן לפתוח את פתח ההכנסה ולמלא תוך כדי תנועה.

טיפ מס' 2: לחץ מומלץ במגהץ – לפחות 5 בר

לחץ שכזה מאפשר לכם לפזר 240 גרם מים מאודים בדקה על הבגד המיועד ליישור. כמות כזו מהווה את המינימום הנדרש לגיהוץ יעיל, ללא קמטים ואפילו ללא עיוותי קימוט מוסתרים בקפלים ובצווארונים.

טיפ מס' 3: ודאו שניתן לווסת את הטמפרטורה במגהץ

מומלץ שלא לבחור במכשיר שיש לו טמפרטורה אחידה, אלא בכזה שניתן לווסת אותה תוך כדי עבודה ובכך להפעיל רמות לחץ שונות על הקימוטים בבגד. קימוטים עשויים להיות קלים או עמוקים, ולכן לא בכך מקום בו ישנו עיוות בבגד, עוצמת החום האחידה של המגהץ תסייע בתיקון. עוצמת חום משתנה תאפשר לכם למצוא בכל מקום את הטמפרטורה לתיקון המעוות.

טיפ מס' 4: פתח ANTI CALC – חובה!

פתח זה מאפשר לכם להגיע לאבנית במגהץ ולנקות אותו. אם אין לכם גישה לאבנית של המגהץ – הוא עלול להיסתם ולצאת משימוש. אם יש פתח כזה, חשוב מעת לעת לפתוח אותו ולנקות עם חומצת מלח לימון ומים חמים. חשוב מאד לוודא כי מגהצי קיטור שבכוונתכם לרכוש מצוידים בפתח ANTI CALC לניקוי אבנית. הצטיידות במגהץ קיטור שכזה מאפשרת לכם התנהלות קלה ופשוטה, עבודה פורייה ובעיקר גיהוץ איכותי עבור כל בגד שתעמידו על שולחן העבודה המתקפל.