טיפים לבחירת שירות הובלת מיטה, מערכת ישיבה וריהוט אחסון

הובלת רהיטים היא החלק המרכזי ברוב משימות ההובלה בחלק ניכר ממשקי הבית בעת מעבר דירה. לכן, כשבוחרים חברת הובלה חשוב מאד לוודא כיצד היא מובילה רהיטים. כמובילים וותיקים, במקבץ טיפים זה אנו נלמד אתכם מה באמת צריך לשאול כדי לוודא שהשירות מתבצע באופן מקצועי, בטיחותי ולטובת כל תכולות הדירה המועברות, מהיציבות ועד לעדינות ביותר.

אבטחת תכולות קופצות, נשלפות או מותקות

תכולות כמו ארונות לא מפורקים, מגירות נשלפות, וכד' ניתן להעביר בשלמותן. זה חוסך זמן הרכבה ומשאיר את הרהיט ברמת העוצמה המקורית שלו תוך הימנעות מכשלים אפשריים בהרכבה החוזרת ביעד. טעות של השחלת בורג או מסמר עשויה לפגום ברהיט. נשאלת השאלה איך מבצעים הובלה של רהיטים בשלמותם? ובכן, רהיטים כאלו צריך לאבטח אבטחה כפולה. ראשית כל, להדק עם ניילון נצמד מיוחד להובלות, עבה וחזק כל מגירה ודלת ולאחר מכן לקשור בחבלים את רכיבת הפתיחה. הדבר האחרון שאתם צריכים הוא לגלות ארון שהדלתות והמגירות שלו שברו לכם גיטרה או כינור במהלך ההובלה, שלא לדבר על מוצרי זכוכית לשימוש יומיומי במטבח או במקלחת.

אבטחת בדים ועורות עדינים של ספות, מיטות וכורסאות

על אף שפרויקט כמו הובלת מיטה או ספה לא נחשב ככזה שיש בו מוצרים שבירים, יש בו לא מעט סיכונים. אלו מוצרי בד ואם חפץ כבד אחר פוגע בבד או בעור הוא בהחלט עלול לקרוע אותם. גם צבירת אבק במשאית היא לא תרחיש שהייתם רוצים לגלות שקרה לכם. לכן, הובלת ספה או מיטה היא הובלה מוגנת עם ניילונים למניעת מצבורי אבק, קשירה והידוק למשאית למניעת טלטול וגם למניעה של שחרור וגרירה על רצפת המשאית במהלך ההובלה תוך סיכון תכולות שבירות.

הובלה בטוחה, איטית וזהירה

הכי חשוב לשאול לגבי פועלם של הנהגים, לוודא שהם בוחרים מסלול בטוח ונקי מגשרים איריים ותעלות נמוכות העשויות שלא להתאים לרכב הגבוה ולגרום לו להיתקע ממתחת, ואם הם לא מכירים את האזור או שאתם חושדים שמשהו לא כשורה, לשלוח להם מסלול בטוח או להורות להם לנסוע אחריכם. אז, אתם תצטרכו לבחור עבורם מסלול נקי ממכשולי גובה למעבר בטוח וחלק.