טיפים לבחירת שירות ריסוס לדבורים וטפילי גינה

ריסוס לדבורים הוא אחד השירותים הנדרשים בתחום ההדברה. בשונה מדבורות דבש, דבורים (דבור ביחיד) מגיעים לכל מקום שיש בו זיהום המלווה בחלודה. לדוגמה, אם בחרתם לסגור את המרפסת שלכם עם סורגים, ויש להם קורות מתכת קבועות לנעילתם בצדדים אשר צברו חלודה, סיכוי סביר שבאותה פינה בה היא נצברה הדבורים יקימו קן. על מנת להוריד מסדר היום את תופעת הדבורים בגינה, תצטרכו להסדיר ריסוס כנגדם. במאמר זה נספק את המידע כיצד למצוא את החברה המדבירה.

טיפ מס' 1 – ודאו שמדובר בחברת הדברה באישור משרד החקלאות

רק חברת הדברה באישור משרד החקלאות תוכל להשתמש בחומרי ההדברה הכימיים המוחלטים לביצוע ההדברה והריסוס. חומרי הדברה ממיתים אינם ניתנים לרכישה בסופרמרקט ולא זמינים למדבירים אורגניים. רק הם יוכלו לסייע לכם להתגבר על בעיית הדבורים, ולפנות לעצמכם זמן לנקות את החלודה כדי למנוע את התהוות הקן הבא. במהלך הניקיון, ישתמשו המדבירים בחומרי-מנע שימיתו את הדבורים אם הם יגיעו שוב לאותו קן.

טיפ מס' 2 – ודאו שהחברה מתמחה בכל סוגי ההדברות

הדברת נמלים, הדברת טרמיטים, ריסוס פרעושים גינה ומקקים, וכל סוג אחר של טפיל שיגיע לגינה או לבית שלכם. חברת ריסוס מוצלחת חייבת לספק ללקוחות שלה את השירות הטוב ביותר שיגבה אותם באופן מלא. רק כך, ניתן לבטוח בפועלה ולהבטיח שהיא תהיה שם בשבילכם בכל התקפה של מזיק שיגיע לגינתכם.

טיפ מס' 3 – חשוב לבקש מהחברה תכנון מוקדם של השירות

במסגרתו, היא תספק לכם לוח זמנים מתי לפנות מזון מהמקרר, מתי לפנות את הילדים שלכם וחיות המחמד לדירות אחרות ולמעשה להשאיר לה סביבה סטרילית לביצוע ההדברה והריסוס. החברה תצטרך לספק לכם תשובה מתי לחזור לשגרה ולהשיב את הסדר אל כנו.

טיפ מס' 4 – ודאו שהחברה מספקת לכם אחריות על שירותיה

האחריות תינתן במדבקה שניתן יהיה להדביק על המקרר או על הכיור במטבח, בה מצוין התאריך בו בוצעה ההדברה ומהלכי הריסוס שבוצעו בפועל. בדרך זו יוכל המדביר הבא שלכם לדעת מה אירע בהדברה האחרונה וכיצד להמשיך את התהליך משם כאשר הוא ייתקל בעצמו במזיקים בדירתכם בעתיד.