טיפים לרכישת מגהצי קיטור בהתאמה למשתמש

בחירת מגהץ קיטור מבוססת על 2 פרמטרים המסייעים למשתמש להחליט: כמה מהר ניתן לגהץ וכמה זמן מחזיק טנק המים של המכשיר. במילים אחרות, מהירותו של המגהץ וקיבולת תא המים מספקים איכות למכשיר. על אף כי כאשר 2 הפרמטרים גבוהים בערכם המגהץ נחשב איכותי, עלולה להיות סתירה ביניהם. למשל, מגהץ קיטור עם קיבולת מים גדולה יהיה מטבע הדברים מגהץ כבד שקשה להגיע עמו למהירויות גבוהות. במקבץ טיפים זה נספק לכם את כל המידע על בחירת מגנץ קיטור כנדרש.

טיפ מס' 1 – בחרו את מהירות המגהץ

חשוב להצמיד אותה לאופן השימוש הפרקטי שלכם. אם אתם עומדים לגהץ חליפות שרד ומדים בתפוצה נרחבת אתם תצטרכו מגהץ מהיר שיסייע לכם לעבוד ביעילות ולא להתעכב על חולצות או מכנסיים בודדים לפרק זמן ארוך. מגהץ כזה יכול להיות ניחן במהירות של 430 גרם אדיר לדקה. זאת, בשונה ממגהץ איטי שעשוי לנוע גם רק 40 גרם אדים לדקה. כאשר ישנה מעט תכולת לגיהוץ, רכישת מכשיר במהירות נמוכה יותר עשויה לחסוך בעלויות.

טיפ מס' 2 – בחרו את קיבולת טנק מגהץ הקיטור

במידה ויש לכם הרבה חליפות לגהץ, מומלץ לבחור בתא מים גדול או במגהץ עם תא קטן שמנצל את המים ביעילות ובאיטיות יחסית. בדרך כלל, במגהצים קטנים החילוף נעשה באופן תדיר יותר מאשר במגהצים גדולים, שם נהנה המשתמש מתא ענק המאפשר לו לגהץ בגדים רבים ללא חשש שהמים ייגמרו ויצריכו חילוף כל מספר דקות שימוש במכשיר. לעומת זאת, כאשר יש לכם מעט חליפות, שלא לומר – רק החליפה האישית שלכם, ניתן לבחור מגהצי קיטור שהתאים שלהם קטנים ועדיין ליהנות משימוש נוח ויציב ללא חילופי מים תדירים.

טיפ מס' 3 – עגנו את המגהץ באמצעי עזר בטיחותיים

אחרי הכל לא בכל שניה שהמגהץ דולק תרצו שהוא יהיה ביד שלכם, נכון? זהו מכשיר רותח שחייבים למצוא מקום לעגן אותו בזמן אמת. לכן, מאד חשוב לבדוק כי בשולחן הגיהוץ שאתם מעוניינים לרכוש יש מגרעת למגהץ, או מוט לתלייתו באופן ארעי. אמצעים אלו מאפשרים לכם להשאיר את המגהץ דולק ולנוח מעת לעת, ללא חשש מספיגת כוויות.