טיפים מקצועיים למציאת חברת שיווק דיו למדפסת

אם גם אתם מחפשים את חברת שיווק מוצרי הדיו הבאה שלכם, כאן תוכלו ללמוד כיצד למצוא אותה בקלות. מקבץ הטיפים שלפניכם יבטיח חברה שירותית, ידידותית מאד לכל משתמש, גם מי שלא בקיא במדפסות, ושמחזיקה רק מוצרי איכות תוך סינון המוצרים לגביהם עולה חשד ולוּ קל שבקלים לפגם. את החברה הזו, כמו חברת http://toner-center.co.il/, מוצאים כאשר מבינים היטב את הטיפים הבאים.

טיפ מס' 1: ודאו כי החברה מסתמכת על מוצרי איכות בלבד

המוצרים נבדקים במעבדת דיו בלבד. הם מוחזרים לספק (יבואן או יצרן) אם יש חשד לאי-מילוי עד הסוף, או חמור מכך, לאיכות ירודה של הדיו. חשוב לוודא שהיא עצמה עובדת עם ספקים איכותיים אשר שולחים לה רק מוצרי איכות, ורק על בסיסם היא מפעילה את החנות.

טיפ מס' 2: ודאו כי לחברה שירות משלוחי דואר אטרקטיבי

חברת דיו למדפסת צריכה לעבוד על בסיס משלוחים, עד לבית וכמובן עד בית העסק, בלי איסוף מנקודה מקרית או מקום משלוחים מרכזי. כמו כן, החברה צריכה להפגין יעילות בנושא הזה, ולהגיע עד כ- 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. חברה כזו בדרך כלל עובדת על בסיס קו חלוקה יעיל, המאפשר לה לשים במשאיות של דואר ישראל דיו ללקוחות מכל הארץ במידה שווה.

טיפ מס' 3: ודאו כי האינטראקציה עם החברה חוסכת לכם משמעותית בעלויות

מה היו עלויות ההדפסה שלכם עד עכשיו? ומהי העלות כיום, כשאתם מסתמכים על חברה שניתן לעשות דרכה משלוחים באינטרנט ולקבל דיו למדפסת במהירות שיא עד לבית/לעסק? חברות המספקות ראשי דיו בצורה כזו צריכות לחסוך ללקוח 70% בשביל שיהיה לו משתלם לעזוב את החנות הפרונטלית ולעבור להשתמש באתר אינטרנט שמבצע שילוחים. אכן, זה המצב בחברה זו, בה כל לקוח זוכה לחסוך עשרות אחוזים וליהנות ממוצרי דיו למדפסת באיכות חסרת פשרות.

טיפ מס' 4: בדקו היטב את טיב השירות של החברה

מה היה יחס נציגי החברה כאשר השותף שלכם, שאינו בקיא במדפסות, ענה לטלפון? האם הם סייעו לו להבין אלה מחסניות דיו הוא צריך? אם כן, זהו סממן נוסף ליעילות. חברה שמבקשת להמתין עד שמומחה מטעמכם יחזור אליה, היא למעשה מעכבת משלוחים בפוטנציה. בחברה איכותית סנריו זה אינו מתרחש, למעט במקרים חריגים.