יוצאים אל חדר בריחה בתל אביב? יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם!

יוצאים אל חדר בריחה בתל אביב? רוצים להיות בטוחים שיהיה לכם קל יותר לפתור את האתגר ולסיים בניצחון? אם כן, קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם בכך.

קודם כל – הירגעו

פעמים רבות אנו רואים קבוצות של אנשים אשר נכנסים אל חדר בריחה בו הם יכולים לפתור את האתגר בדקות בודדות, אך במקום זאת, הלחץ והרצון לנצח גורמים להם לאבד את הריכוז ואת יכולת המחשבה והם מפספסים את כל המטרה.

לכן, עוד לפני שאתם נכנסים אל חדר הבריחה הכניסו לעצמכם לראש שזה בסך הכל משחק. אל תלחיצו את עצמם ותנו למחשבה שלכם להיות מחודדת יותר, ללא לחץ נפשי אשר משפיע על המוח ומונע מכם לחשוב כראוי ולהגיע לפתרון הנכון. רוב חדרי הבריחה מציעים אתגרים המבוססים על מחשבה, ולאו דווקא קשורים לידע שיש לכם או עד כמה הקשבתם בשיעורי מתמטיקה בבית הספר.

לכן כל מה שאתם צריכים זה רוגע נפשי ומחשבה צלולה וברורה יותר.

קבוצה משולבת

אם אתם חושבים אילו חברים להזמין אתכם אל חדר הבריחה, כדאי שתגבשו קבוצה משולבת בה כל אחד יוכל לתרום מהידע שלו ולסייע לפתרון האתגר – אחד שהוא טוב במתמטיקה, אחד שטוב יותר בלוגיקה, שלישי בעל ידע בפיזיקה, רביעי בעל יצירתיות ועוד. ככל שהקבוצה שלכם תהיה משולבת יותר כך יהיה סיכוי רב יותר שביחד תצליחו לפתור את האתגר ולצאת מחדר הבריחה.

יחד עם זאת, חשוב להגדיר קבוצה אשר עובדת יחד בעבודת צוות נכונה וטובה. רוב חדרי הבריחה מבוססים על עבודת צוות ואם תבחרו קבוצה בה יהיה קושי לעבוד בעבודת צוות, יכול להיות שיהיה קושי בפתרון של האתגר.

ארוחה? לפני האתגר

רבים משלבים יציאה אל חדר בריחה יחד עם ארוחה קבוצתית טובה, אך רבים טועים ובוחרים לבצע את הארוחה לאחר האתגר, מה שלא תמיד נכון. אם אתם רעבים או צמאים מאוד יהיה לכם קשה להתרכז באמת באתגר, ולכן עדיף לאכול ולשתות היטב לפני הכניסה לחדר.