כך מומלץ לבחור שירותי הדפסה על קנבס וחיתוך אותיות

מה אתם באמת צריכים לדעת לפני בחירת שירות כמו הדפסה על קנבס או דפוס אותיות? כאשר אתם בוחרים בשירות הדפסה אתם למעשה מקבעים את התוצר הסופי של האומנות שלכם, של השלטים שלכם, של האמירה שלכם. לכן, תוצרים אלו צריכים להיראות במיטבם ועליכם לחוש שישנה תמורה לאגרה שתשלמו על השירות. תמורה זו מתבטאת באיכות המוצרים, בקלות בה ניתן לתלות אותם או להתבונן בהם ולדעת שיש לכם תוצרים מובחרים. אז מה הסוד בבחירת שירות זה? מה באמת צריך לדעת לפני הבחירה? במאמר זה אנו מספקים את כל מה שאתם צריכים להפנים בנושא.

בדיקת טיב שירות ההדפסה על קנבס

כשאתם מדפיסים על קנבס, אתם למעשה מדפיסים על בד שסוגו הוא קנבס. מטבע הדברים, במוזיאונים של אומנות מודרנית ובבתי אומנים, התוצר הזה לא נראה בד אלא תמונה קשיחה ורחבה. מדוע זה כך? משום שהחלק האחורי של המיצג אינו בד. הוא מוצר קשיח שהבד עוטף כדי שניתן יהיה לתלות אותו. החומר הקשיח האיכותי ביותר לצורך כך הוא עץ אמיתי. אל תתפשרו על פחות מכך. ישנם בתי דפוס שבכדי לחסוך עלויות מדביקים את בד הקנבס לדמוי עץ או לשבבים מלאכותיים. כשאתם עושים אומנות או מדפיסים שלטי קנבס, חשוב לבחור במצע הקשיח המובחר ביותר, מצע עץ. כמו כן, הדפסה על קנבס מחייבת יישום בפורמט הצבעים המועדף עליכם: נוטה לכהה, נוטה לבהיר, ספיה, שחור לבן, וכד' כמו בכל בחירת שירות צילום או הדפסה אחר.

בדיקת טיב שירות הדפסת אותיות וחיתוכן

חשוב לוודא כי בית הדפוס שלכם עובד עם תוכנת חריטה וחיתוך ייעודית המאפשרת להוציא מההדפסה את האותיות במדויק. מומלץ לוודא כי בית הדפוס מתרגם את דרישות העבודה הגראפיות לאותיות תלת מימד מוכנות לשימוש באמצעי הדפסה וחריטה טכנולוגיים בלבד, ללא ביצוע פעולות ידניות כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר. בכך, אתם מגשימים חיתוך אותיות לייזר איכותי לכל מטרה, החל משלטים קשיחים מוויניל ועד שלטי נייר שנחתכו בלייזר. חיתוך איכותי הוא התנאי להפקת שלטים בעלי מראה מושלם ללא עיוותים, אשר ייצגו אתכם ואת העסק שלכם במקצועיות רבה, ללא עוררין.