כך תבחרו חליפת הגנה למעלית שתתאים לדרישותיכם

חליפת הגנה למעלית היא פתרון נדרש עבור מעליות בכל מקום, מבנייני משרדים ועד בנייני מגורים. המעלית כיום אינה מה שהיא הייתה פעם. סגרי הקורונה מנוצלים לשתי מטרות: לתדלוק ענף השליחויות וגם להעלאה בפעילות בתחום השיפוצים. דווקא כאשר אף אחד לא מסתובב כמעט בבניינים מרצונו החופשי, מנצלים היזמים את המצב כדי לערוך בהם שיפוצים. התמורות הללו נפלאות אבל לקרון המעלית שלכם הבשורה קצת פחות ממשמחת שכן כלי עבודה של שיפוצניקים, קסדות אופנוע ואופניים כד' הם אביזרים המהווים כלי משחית למעלית, לא פחות. הם צפויים לגרום נזק לקרון הנוסעים, ללוח כפתורי הקומות, למראה של המעלית, למנורות, ועוד. כיצד נמנעים מכך? במאמר זה אנו מספקים את הכלים שתצטרכו על מנת לבחור חליפת הגנה למעלית המתאימה לדרישות שלכם.

עיצוב ראשוני של חליפת ההגנה

חשוב לבחור חליפה המגלמת את עיצוב המעלית מחדש בחלל הפנימי של הקרון. הדבר עשוי להתבצע באמצעות חליפת הגנה למעלית מבד בצבעים שונים או על בסיס עץ בצבע חום לגווניו השונים. כאשר מעצבים חליפת הגנה למעלית מבד או מעץ חשוב לקחת בחשבון את כל הנדרש על מנת להשלים את מראה המעלית הפנימי באופן משכנע: פרזול פנים, מראות, מנורות, צבע מקורי של קירות המעלית, ועוד. במילים אחרות, חשוב לבחור חליפת הגנה למעלית שתתכתב עם העיצוב הקיים של החלל הפנימי שלה על מנת לשמור עליו כנדרש ולספק את הכלי שיחדד את העיצוב של הקרון ולא יוליך אותו למחוזות שאינם רצויים לכם.

שיטות ההגנה על הכפתורים

על הכפתורים ניתן להגן בשתי דרכים: או שעוטפים אותם בניילון המגן עליהם מקדימה או שמחברים אליהם לוח עץ שיוצר אחיזה עמוקה, שכן הכפתורים יימצאו עמוק בתוכו: נגישים ולא מחופים אבל מוקפים בטבעת של חיפוי העץ במקרה זה חשוב לבחור עץ חזק שיצניע את הכפתורים ברמה כזו שרק כף יד אנושים תגיע למספרי הקומות, לא קסדה, לא חפצים אחרים העלולים להזיק להם. לכן נדרש קיר עמוק ליד הכפתורים כדי להימנע מפגיעה. ראם אינכם סומכים על עובי הקיר ניתן לגבות גם בניילון שיגן בפרונט על הכפתורים מלהינזק.