למה מתחם כספות פרטי עדיף על פני הבנק שלכם?

רבים בטוחים כי הבנק הוא המקום הטוב ביותר בו הם יכולים לשמור על הכסף שלהם או על חפצי ערך אחרים כמו זהב ותכשיטים או מסמכים סודיים. רבים עדיין מחזיקים במחשבה מיושנת כי הבנק הוא המקום הבטוח ביותר, אך דבר זה כבר לא נכון כלל וכלל. מתחם כספות פרטי אשר מנוהל בצורה טובה ומאובטח ברמה הגבוהה ביותר מאפשר לכם לשמור כל פריט באופן הרבה יותר בטוח.

סידורי האבטחה במתחמים הפרטיים הינם קפדניים והרבה יותר קשוחים מאשר בבנקים. לדוגמא, ברוב הבנקים בישראל אין מאבטח חמוש כלל בכניסה, ובלילה אין אף נוכח במקום אלא רק מצלמות ואזעקות של חברת אבטחה אחת בלבד. לעומת זאת, במתחם כספות פרטי תמצאו לאורך כל שעות היום והלילה שני חברות אבטחה, כאשר בכניסה למתחם עומד מאבטח חמוש, אזעקות משוכללות ומערך מצלמות מקיף ומלא.

כך חדר כספות פרטי מאפשר לכם להיות בטוחים יותר ורגועים יותר, ומאפשר לכם לשמור את החפצים שלכם במקום מוגן ביותר, הרבה יותר מכל בנק.

שירות אישי ופרטי

יתרון נוסף של מתחם כספות פרטי לעומת הבנק הוא השירות. בנקים מתמודדים עם עוד לקוחות רבים מאוד בכל יום, ולכן לא בטוח שבכל רגע תוכלו לקבל את השירות הפרטי לו אתם מצפים, במיוחד אם מדובר בשירות טלפוני כמו בירור כזה או אחר שאתם מבקשים לבצע מבלי להמתין במשך זמן רב מידי בטלפון. בנוסף, ישנם בנקים אשר מגבילים את מספר הביקורים ביום בתוך הכספת בכדי למנוע עומס על עובדי הבנק.

לעומת זאת, במתחם כספות פרטי תוכלו לקבל שירות השכרת כספת ללא הגבלת ביקורים ושירות בכל זמן שתצטרכו מבלי להמתין בתור זמן רב ולהתמודד עם עומס של לקוחות אחרים.

ביטוח לתכולת הכספת

עוד יתרון חשוב מאוד שתקבלו במתחם כספות פרטי הוא הביטוח. במתחם כזה תוכלו לבצע השכרת כספת פרטית עם ביטוח וליהנות מרוגע רב יותר כאשר אתם יודעים כי גם במקרה של פריצה או נזק אחר חלילה, תוכלו לקבל פיצוי מתאים על פי פוליסת הביטוח.