מדריך לאיתור שירות החלפת מנעול

אם גם אתם מעוניינים בשירותיו של מנעולן אמין, שירותי, חכם ומקצועי, כזה שהלקוח יוצא מרוצה מהשירות שלו גם אם זה היה בחירום (הינעלות מחוץ לבית או לרכב למשל), הכי יעיל לחפש אותו בפורטלים מקצועיים העוסקים בתחום. עמדתם בגשם בחוץ כי אין לכם איך להיכנס לבית? אל תבזבזו זמן על גוגל. במקום לחפש החלפת מנעול, חפשו את המנעולן על פי אזור המגורים בו נתקעתם בפורטלים של בעלי מקצוע מומחים וכך יהיה לכם הרבה יותר קל והרבה יותר מהיר למצוא. אם זה קרה בתל אביב, למשל, חפשו ישירות החלפת מנעול בתל אביב. זו הדרך הכי יעילה והכי חכמה גם – להגיע לאיש מקצוע כמו מנעולן.

עיינו בדפים המקצועיים של וסננו על פי אזור

אם מנעולן בתל אביב אשר הגעתם לדף המקצועי שלו רושם שהוא נותן שירות בשדרות בן צבי ובצפון חולון, ואתם נמצאים ברמת אביב, רצוי לחפש איש מקצוע קרוב יותר, למשל אחד שפועל במרכז העיר, בצפון הישן ואפילו ברמת השרון הצפונית יותר. בדרך זו אתם חוסכים בתשלום על השירות כי אתם מגיעים לאיש מקצוע שמינימום נסיעה הוא שנדרש לו בשביל להגיע אליכם.

סננו על פי סוג השירות הניתן

בפריצה לדירה – אין צורך לסנן. כל איש מקצוע קרוב אליכם יהיה טוב ויעיל. אבל, אם מדובר בשירות שאתם יודעים שהוא מיוחד, מוטב לבדוק לפני שמתקשרים: החלפת מנעול רב בריח, לדוגמא, יכולה להתבצע רק על ידי מנעולן מורשה לכך. שירות אשר לא נושא אופי דחוף כמו התקנת דלת חדשה שנקנתה, לא בטוח שכל מנעולן מספק. בדקו היטב בדף המקצועי לפני שתזמינו שירות. מה שכן, אם אכן קניתם דלת חדשה, מוטב להסתמך על מנעולן מקצועי או לבקש מהחברה בה רכשתם שירות התקנה הנושא אחריות.

עיינו בהמלצות

חשוב מאוד לבצע בחירה של אנשי מקצוע על פי המלצות. בין אם זה המלצות של לקוחות בפורטלים המובילים היום בתחום או פניה ישירה אל חברים או בני משפחה שאתם סומכים עליהם ויודעים כי הם יתנו לכם המלצות מדוייקות ואיכותיות וללא נגיעה אישית.