מהו הליך הרחקת יונים? כל מה שרציתם לדעת בתחום

יונים הן ציפורים לא תוקפניות ולא מזיקות לאדם, בשונה מעורבים. הפעיות שלהן לא מרעישות; על פניו נראה כי זו חיה ידידותית. בפועל, כשהן מקננות לנו במרפסות ובחלונות, הן הופכות להיות מטרד רציני ביותר. יונים מקננות הן יונים שלא תהססנה לעשות צרכים בחלון שלכם, בחבל הכביסה ואפילו במנוע המזגן. הניקיון לא יהיה קל והבית צפוי להידרדר בתנאי הסניטציה שלו. לכן, את המטרד הזה חובה להרחיק ממש בימים הראשונים לגילויו.

יישום הרחקת יונים הלכה למעשה

הרחקת יונים נהוג להסדיר דרך מומחה הרחקת יונים אשר יספק לכם את כל האפשרויות לביצוע המשימה. קיימות 2 דרכים עיקריות להסדיר אותה. הראשונה באמצעים פיזיים והשנייה באמצעים אולטרסאונים: סאונד שלא ניתן לשמוע באוזן של בני אדם אך הוא נמצא בטווח השמיעה הדינאמי של ציפורים ויונים.

הרחקת יונים באמצעי פיזי

במסלול זה ניתן להצטייד בדוקרנים שמטרתם היא ללכוד יונים שמתנחלות באזור החלון. הלכידה לא תהיה ממושכת אך מאד לא נעימה ליונה. היא תעשה מאמצים להשתחרר ותצליח. כך בנוי הדוקרן. היונה, מרגע השחרור לא תקנן יותר בחלון שלכם ותאותת לאחרות שלא ניתן לעמוד על חלון זה בשל נוכחותו של הדוקרן.

הרחקת יונים באמצעי אולטרסאוני

הרחקת יונים באמצעי זה מצריכה רכישת מכשיר שהדלקתו לא תגרום לדבר להישמע, אך בפועל מדובר במכשיר רעש רב עוצמה שמשפיע כמעט רק על יונים. אמצעי זה יגרום ליונה רעש בלתי נסבל שיגרום לה להתעופף ולא לשוב לחלון או למרפסת זו. מכשיר זה מאפשר לנו כבני אדם ליהנות משגרה נקייה וחלקה וליונים להתרחק מהמרפסת כמה שיותר בהשאירן חלון נקי.

להחזיר את החלונות והמרפסות למצבן המקורי

כשאתם מצליחים להרחיק את היונים אתם נמצאים מספר צעדים לפני החזרת השגרה אל כנה. כעת, בדקו את כיווני האוויר, החלונות והמרפסות, נקו אותם משיירי פסולת היונים והסירו מלכודות ליונים ומכשירים אולטרסאונים. כעת החלון שלכם נקי והמרפסת נראית במלוא הידורה. גם אתם מעוניינים להגיע לתוצאה זו? אל תתנו ליונים להמשיך לקנן בחלון שלכם. הזמינו אמצעי הרחקת יונים והבטיחו פעולה יעילה שתחזיר את החלונות והמרפסות שלכם להיות נקיים וסניטריים.