מיזוג אוויר בשטחים פתוחים בעזרת מצנן

האם גם אתם חולמים על מכשיר אשר יעניק לכם את האפשרות לקרר שטח פתוח? האם גם אתם לא יכולים לצאת מהמזגן אפילו לעשר דקות? זה הרי מובן, משום שהקיץ הישראלי הוא כל כך חם ולח, עד שאנחנו רוב היום יושבים בתוך חללים ממוזגים – בבית, בעבודה, בבית הספר, בקניון, בסופר, אפילו במיטה. אבל מה קורה כשאנחנו רוצים לשבת בחוץ? שלא לדבר על לערוך אירוע בחצר ביתנו בערב טיפוסי בחודש אוגוסט? זה נראה כמו חלום, משום שהחום והלחות לא עוזבים אותנו גם כשמדובר על שעות הערב המאוחרות, והתחושה נשארת חמה, דביקה ולא נעימה. במאמר הזה נרצה להציע לכם פתרון, מערכת מיזוג אוויר אשר יכולה למזג לכם את האוויר גם כשאתם יושבים בחוץ בשטח פתוח. לפתרון הזה קוראים מצנן.

מה זה מצנן ואיך הוא עובד?

המצנן הוא מכשיר חדשני, אשר פועל על סירקולציה בין אוויר למים, ומאפשר את קירור וצינון האוויר על ידי אידוי של מים. היתרונות של המכשיר החדשני הזה הם רבים מאוד: קודם כל, הוא זול הרבה יותר מאשר מזגן, אשר עלותו גבוהה במיוחד, ולה צריך תמיד להוסיף את עלות ההתקנה, אשר גם היא איננה נמוכה במיוחד. היתרון השני הוא בכך שהוא נייד הרבה יותר מאשר מזגן, ולמעשה ניתן אפילו להשכיר מצנן לתקופת זמן מסוימת, מה שלא ניתן לעשות עם מזגן, למעט מזגנים ניידים. היתרון השלישי נובע מצריכת החשמל הנמוכה יחסית של המכשיר, לעומת המזגן אשר "אוכל" כמויות גדולות מאוד של חשמל, ולכן מהווה מכשיר אשר השימוש בו הוא יקר יותר. היתרון הרביעי, שעליו נרחיב עוד בפסקה הבאה, הוא בעובדה שהמכשיר הזה מסוגל, בניגוד למזגן, לצנן גם שטחים פתוחים או חללים גדולים יחסית.

זקוקים למיזוג אוויר בחצר? שקלו להשכיר מצנן

תופעה נפוצה אשר אנו רוצים לדבר עליה כאן היא השכרת מצננים לבית אבלים. סוכות אבלים, אשר בדרך כלל נמצאות בחצר, סובלות בקיץ מחום גבוה. השכרת מצננים לבית אבלים מאפשרת לקרר את האוויר ולהקל את החום הכבד.