מכשיר להרחקת יונים ללא צורך בהדברה

באמצעות מכשיר להרחקת יונים גם אתם יכולים להרחיק אותן מבלי להשתמש באמצעים חדים כמו דוקרנים ליונים. הדילמה בין דקירת היונה עם דוקרן לבין השארתה על החלון בתנאים מחפירים עבורכם היא דילמה לא קלה. מחד, אתם בוודאי לא רוצים לגרום נזק לבעל חי ומאידך הוא משפיע לרעה על מצב התברואה בדירה. מה עושים? משתמשים בממשק ייחודי: מכשיר להרחקת יונים בעל תדר אולטרסוני.

מאפייני המכשיר

מכשיר להרחקת יונים ניחן בתדר אולטרסוני, מה שמאפשר לו לא להישמע בקרבכם וגם לא על ידי חיות המחמד שלכם. מכשיר להרחקת יונים יישמע אך ורק על ידי היונים עצמן ויגרום להן לנוס ממרחב הקינון שבביתכם או בחלונכם. המכשיר מבוסס על כל מה שצריך בשביל להרחיק את היונים מהמקום ולדאוג לכך שהן גם לא ישובו בעתיד אליכם. כיצד גורמים לאי מעופן בעתיד לכיוונכם? על כך, בפרק הבא.

רשת נגד יונים לבניינים

יש לכם דירה בבניין? יש בה חלון ומרפסת כביסה? ניתן לעטוף אותם עם רשת נגד יונים לבניינים. רשת זו עשויה מפלסטיק ונועדה לתת כיסוי נגד חזרת היונים. כאשר הן יחזרו הן יבחינו ברשת ולא יצליחו לעבור לתוך החלון או לתוך מרפסת הכביסה בה הן תכננו לקנן ולהטיל ביצים.

הרחקת יונים? רק בשיטה ירוקה

רק שיטה ירוקה היא השיטה שעובדת. שיטות אחרות הכוללות את פציעת היונים לא עובדות והן עלולות לחזור לאחר תקופת מה. אתם פשוט קונים לעצמכם שקט תעשייתי של מספר ימים. בפועל, רק הרחקה עם מכשיר להרחקת יונים ואז בניית רשת נגד יונים לבניינים על החלון והמרפסת מונעים באופן סופי וחלוט את הגעת היונים: המכשיר, בשל היותו צורמני ליונים והרשת בשל חסימה פיזית שלהן מלהגיע לשטח שלכם.

פתרונות ירוקים להתקנה או לשימוש עצמי

חלק מהפתרונות הירוקים שמובילים להרחקת יונים מצריכים התקנה של בעל מקצוע, כמו למשל רשת נגד יונים לבניינים. חלק אחר של האמצעים ניתן לשימוש עצמי, כמו למשל מכשיר הרחקה אולטרסוני. הפתרונות הירוקים הם בסופו של דבר הכי אפקטיביים ולכן מאד מומלץ להשקיע בהם כאשר על הפרק הרחקת יונים שצריכה להיות מיושמת באופן מידי.