מקלחונים מעוצבים לכל בית

בית למגורים כולל בתוכו חדרים שונים לשימושים שונים. חדרי שינה, סלון, מטבח מעוצב שיש בו שיש אבן קיסר וגם חדרי רחצה ושירותים. חלק חשוב בתכנון הבית למגורים הוא החלק של חדר הרחצה. חדר הרחצה אמור להיות פרקטי, יעיל לשימוש ונעים לשהייה. הוא צריך להיות אינטימי ומזמין. אחת השאלות הנשאלות היא. האם להתקין אמבטיית ג'קוזי או מקלחון. אם יש מקום אז כדאי להתקין גם וגם. במידה והמרחב מוגבל אז כדאי בכל מקרה לשים מקלחון. רצוי לשים מקלחון סגור יפה. מקלחון אשר ימנע מהתזת מים לכל עבר. ייתן את האינטימיות הדרושה. וגם יהיה קל לניקוי ולתחזוקה. קיימים מספר סוגי מקלחונים מעוצבים. כל אחד מאופיין בצורה אחרת ושונה.

 

סוגי מקלחונים

 

כאמור יש סוגים שונים של מקלחונים מעוצבים.  יש מקלחונים פינתיים. יש חזיתיים. אחרים הם מעוגלים ועוד סוגים. מקלחונים עשויים בדרך כלל מאלומיניום יש צורך לשמור על האלומיניום בצורה שוטפת. התחזוקה פשוטה ולא קשה. יש צורך בניקוי ותחזוקה של המקלחון על מנת שלא יוצרו כתמים שבלתי ניתנים לניקוי. אפשר להזמין מקלחונים בצבעים שונים. שילוב של צבע אלומיניום יפה עם קרמיקה מתאימה יכול לתת לחדר הרחצה את היופי הדרוש והנעים. מקלחונים מגיעים עם סוגי  זכוכית או פלסטיק שונים. שקופים או בצבעי מאט ואחרים. ושוב גם כאן השחק הגוונים חשוב. מקלחונים סגורים גם שומרים את החום בעת המקלחת. עובדה זאת חשובה כאשר מתקלחים בחורף ,כאשר קר מסביב.

 

בחירת מקלחונים

 

התקנת מקלחונים מעוצבים היא פרוצדורה לא מסובכת וגם לא יקרה באופן יחסי. צריך לבחור את מיקום המקלחת בתוך המרחב של חדר הרחצה. המיקום שלה ביחס לכיור, לאמבטיה ולשירותים במידה ויש. צריך לקחת בחשבון שצריך מינימום של מקום למקלחון כדי שלא יהיה צר מדי. צריך כמובן לעשות התאמת צבעים ולבחור את הצבע המתאים. ישנם ספקים ומתקינים רבים של מקלחונים. יש צורך לבדוק את הספקים על פי מספר קריטריונים. אמינות ומוניטין הספק, היכולת שלו לבצע עבודה מקצועית ונקייה, עמידה בלוח זמנים וכמובן המחיר הנדרש לביצוע העבודה. הספק שייבחר הינו זה שיש לו את הנתונים הטובים ביותר לשביעות רצון הלקוח. בסופו של דבר שביעות רצון של לקוח תוביל להזמנת עבודה נוספת על ידי לקוחות אחרים.