משכנתא לרכישת קרקע בתנאים מיטביים – כל הפרטים

מעוניינים במשכנתא? הבנק מכתיב את הטון ונראה שאתם עומדים ללכת לעסקה לא אטרקטיבית בה אתם תנחו את האשה והילדים להצטמצם? זה לא חייב להיות ככה. "החברים וההורים שלי היו בזה לפני" זה גם לא משפט מדויק כי הם היו שם כשהדירה הייתה זולה למכביר לעומת היום. וכמוה גם מחיר הקרקע שאפשר זאת. מה שנדרש הוא פניה לחברת ייעוץ משכנתאות מקצועית שתדע לעמוד מול הבנק ולחבר עבורכם תוכנית לצמצום עלויות המשכנתא עצמן ואפילו לקיצור תקופת התשלומים הכוללת.

הלוואת גישור בלון – מהי ומתי היא נדרשת?

הלוואת גישור בלון אינה משכנתא, אלא נפרסת על פני 2-3 שנים ונועדה עבור מי שכבר לקח משכנתא בתנאים לא טובים וזקוק לכסף כדי להסדיר חובות מידיים. גם הלוואה זו – חברת ייעוץ משכנתאות תוכל להסדיר עבורכם בתנאים טובים יותר מאשר ההצעה המקורית שהתקבלה מהבנק.

מהו הסוד לקבלת משכנתא מוצלחת לרכישת קרקע?

משכנתא לרכישת קרקע לא צריכה להנחות אתכם. אתם צריכים להנחות את עצמכם בהתאם למצב הכלכלי ולהחליט החלטות שמצד אחד יקדמו אתכם נדלנית ומצד שני לא ייצרו חור גדול מדי בכיס שעשוי לגרום למשברים משפחתיים. מחקרים הוכיחו כי משברים כאלו מתפרצים כאשר משפחה נאלצת להיפרד בכל חודש מיותר מ- 25% מההכנסה שלה בכל חודש, כתנאי התחלתי. תשלום שתמורתו נאלצים להיפרד מכזה סכום הוא אך ורק על נדלן. התנאי השני להצלחתה של משכנתא לרכישת קרקע הוא תקופת תשלומים המבוססת על שנים מעטות, כי זה יקטין מאד את החשיפה שלכם לריבית.

מעוניינים לשפר את תנאי המשכנתא? רק בחברות ייעוץ משכנתאות נמצא הפתרון

עמידה מול הבנקים במצב של נדלן עולה וביקוש אדיר מכל העולם לבוא לגור פה כמעט בלתי אפשרית. בחברת ייעוץ משכנתאות יושבים כלכלנים ואנשי מקצוע בתחום המשכנתאות שיוכלו גם להשיג לכם משכנתא אם נדחיתם וגם לשפר את התנאים שלה אם קיבלתם הצעה דרקונית מדי עבורכם. אם אתם זקוקים להלוואת משכנתא לרכישת קרקע למגורים, פנו לחברת ייעוץ משכנתאות שתסדיר אותה מחדש עבורכם ותדאג לכל מה שאתם צריכים בשביל שהיא תצא לפועל כמה שיותר קרוב לתנאים וליכולות המימון החודשיות שלכם.