ניקיון דירות יסודי על ידי חברת בוטיק

אם יש לכם דירה שאתם צריכים למכור, להשכיר או להשקיע בה בעתיד, אל תפקירו אותה לידיהם של חובבים. פנו רק אל חברת ניקיון מקצועית עם קבלות. כיצד תזהו את החברה הזו? כל בר דעת יגיד לכם "על סמך ההמלצות", ואנחנו אומרים לכם לא להאמין לממליצים שלנו. פשוט תבדקו אותנו.

החברה ביצעה פרויקטי פוליש, הברקה ושיקום רצפות מכל סוגי המשטחים

אנו טיפלנו בפוליש רצפה עבור לקוחות רבים, שיקמנו להם את הרצפה ממשטח בלוי למשטח שנראה כמו גביש טהור. אנו השתמשנו במיטב חומרי ההברקה לשם כך, וסיפקנו ללקוחותינו גם שכבת הגנה על הרצפה. גם כאשר ביצענו ניקיון דירות ללא פוליש, תמיד השארנו מאחורינו נכס נקי לחלוטין, מבריק לחלוטין, עם מראה שלא מעט דיירים ומשקיעים היו רוצים גם אצלם.

אנו מתבססים על ניקוי בקיטור פעמים רבות במשימות הניקיון שלנו

אנו משתמשים במכשירי ניקוי בקיטור בניקיון בריכות שחיה, בניקיון חדרים ריקים מציוד (כי אם הם מלאים בציוד הוא צפוי להיהרס מזרנוקי המים הכבירים שיוטחו בחדר). אנו משתמשים במיטב תכשירי הניקיון הנדירים ביותר בשוק לשם ביצוע הברקה של כל משטח. התכשירים הללו לא רק גורמים לניקיון דה פקטו של המשטח אלא גם מספקים לו שכבת הגנה ומקטינים את הסיכוי שסדקים ושריטות יתרחשו על גביו בעתיד. חברת ניקיון זו עבדה בבתי אב, במוסדות, בעסקים, במשרדים ובכל מקום אליו היא נקראה.

עבודה יעילה, מהירה ואמינה מאד

ניקיון דירות מטעמנו אף פעם לא נעשה ללא יידוע הדיירים מזמיני העבודה אודות המשימות שיתבצעו. אנו מבצעים אותן על פי לוחות זמנים שתוכננו מראש, ומגישים לכל לקוח דירת חלומות שכל בר דעת היה מבקש לעצמו. כמי שאמונה על לא מעט פרויקטי ניקיון, חברת ניקיון זו שמה לעצמה למטרה להגביר את הסניטציה בדירה, להשביח את הניקיון ולספק מראה מבריק ומרענן לכל דירה. באמצעות תכנון מדוקדק ויסודי, אנו מגיעים לכל מכשול לכלוך וטחב בדירה ודואגים להסירו באופן מידי. לכן, אם ניסיתם בעצמכם ולא הצלחתם, אל תנסו חומרי חומצה שונים שעלולים להזיק לרצפה. פשוט קראו לנו ואנו נגיע לתגבור הניקיון בדירה בה אתם גרים.