סרט הדבקה למתלי אחסון במטבח – טיפים מקצועיים לבחירתו

סרט הדבקה הוא ללא ספק החבר הטוב ביותר במטבח שיש בו מתלים. אם רכשתם סט מתלים, אינכם מחויבים להשתמש בסרט ההדבקה שהגיע באריזה אם אתם סבורים שאתם צריכים לתלות תכולות כבדות מן הרגיל כמו סירים ומחבתות. האם הם ניתנים לתלייה על כל סוג של מתלה? לא, כי מתלה חלש עלול להישבר ורק סרט ההדבקה יישאר דבוק לקיר. אבל מתלים שידוע כי הם עשויים מחומר חזק, למשל חומר מתכתי, יכולים בהחלט לעבור שדרוג לסרט ההדבקה ולהבטיח שהם ייועדו לתליית תכולות יותר כבדות מאשר מגבות וסינרים.

איתור סרט ההדבקה הנדרש למשימה

סרט ההדבקה יאותר בחברה מקצועית לרכישת סרטי הדבקה. שם, תוכלו להיעזר בצוות עובדים מקצועי שיסייע לכם בהכוונה מלאה במציאת סרטי הדבקה ייעודיים למתלים שלכם. מה שנדרש מכם הוא לשלוח תמונה טובה של המתלה, כולל מפרט מלא מהאריזה, אם שמרתם אותה, ואת יעדי התלייה שלכם (סירים, מחבתות וכד'). צוות חברת סרטי הדבקה יבחן את מטרתכם ויספק לכם תשובה אם היא ראלית, ואם כן – מהו סרט ההדבקה שיתאים למימוש התלייה בפועל.

סרט הדבקה דו צדדי ייעודי להעמסת חפצים כבדים על מתלים

סרט הדבקה דו צדדי ייעודי יספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להדביק את המתלים שלכם בקשיחות יתר ולשדרג אותם כמנשאים עבור תכולות מטבח כבדות. הסרט קל מאד לשימוש ובטיחותי לאדם בשל היותו מעוגן בבאנד הגנה. ההדבקה נעשית באמצעות הסרת אחד הבאנדים וחשיפת הדבק בעוצמה החזקה לאוויר הפתוח. את השכבה הזו יש להדביק על המתלה שלכם במקום סרט ההדבקה שסיפק היצרן. לאחר מכן יש להסיר את הבאנד השני ולהצמיד את המתלה לקיר הייעודי בו תיושם ההדבקה. טיפ: חשוב לעשות זאת על קיר מחופה קרמי ולא על קיר גבס או בטון ישיר למניעת התקלפות ועובש.

הכתובת שלכם: חברת סרטי הדבקה וחוטי קשירה

רק בחברה זו תוכלו למצוא מבחר סרטי הדבקה למטבח. בשונה ממנה, בחנות ציוד משרדי סרטי ההדבקה יהיו פשוטים יותר ומתאימים להעמסת תכולות כבדות בסבירות נמוכה. רק בחברת סרטי הדבקה וקשירה תוכלו למצוא סרט הדבקה ייעודי למטבח שלכם ועבור התכולות שאתם מבקשים להעמיס על המתלים שברשותכם.