פינוי דירה ליצירת אווירה טובה ובטוחה בבית המגורים

כאשר הבית מוזנח, מלא בתכולות אגרנות או אפילו אגור מתכולות שלכם בדמות גרוטאות ובגדים ומוצרי חשמל ישנים, וכשהאגירה הופכת גם מרפסות וחדרי מגורים למחסנים בפועל, מומלץ להזמין הביתה שירות פינוי דירה. זה נשמע טריוויאלי, "רק לקחת את הציוד ולפנות אותו למכולות פינוי במרכזי הערים" אבל זו משימה לא פשוטה בכלל כשהבית עמוס לעייפה בתכולות הללו. שירות פינוי דירה יוכל לבצע משימות גם לאחר הפינוי להבטחת בית מגורים נינוח ומותאם שנית למגורים בשגרה.

פינוי תכולות מיותרות לאתרי פינוי מורשים

חברת פינוי דירה תפנה את התכולה שלכם לאתרי פינוי מורשים. אתרים אלו הנם ייעודיים לחברות פינוי דירה וזאת משום שאסור להן לפנות לרחוב על פי פקודת חוק השלטון המקומי. חברת פינוי דירה זו עובדת אך ורק עם אתרי פינוי מורשים ומפנה גם מוצרי ביגוד וגם מוצרי חשמל ומוצרים אחרים שנהפכו לגרוטאות – לאתרים אלה. בכך אתם לא מסתכנים בהפקרת ציוד ברחוב ובדו"חות מטעם המועצה בגין כך.

ניקיון יסודי לאחר הפינוי

כשהחדרים ריקים מתכולות מיותרות ניתן יהיה לערוך עבורם ניקיון יסודי שיחלוש על פני כל מה שמלוכלך, מרצפות, קירות מעובשים ורטובים וכד'. הבית שלכם ייוותר כמו חדש, נקי וחף מכשלים היגייניים ויוכל לשמש אתכם שוב למגורים שוטפים ובטוחים. אם אתם גרים בבית עם תכולות מעמיסות וגם קירות ומרצפות מלוכלכים זהו ממש סימן לכך שאתם צריכים להזמין שירות פינוי דירה.

סידור סופי ומרשים של הבית

התכולות שהוזזלו לצרכי ניקיון וכל פריט שהוחלט כי נשאר בדירה – יסודרו וימופו במקומות קלים למציאה, ומאידך הם לא יהיו בולטים, ובטח שלא מפריעים בשטח. כל חדר יגובש באופן מסודר לחלוטין ובעליו יזכה למצוא בקלות כל מוצר שמאוחסן על גפי המדפים, על השולחנות, ועוד.

לחיות בבית כמו בדירה חדשה

בבית שדייריו זכו לקבל שירות פינוי דירה האווירה היא כמו של דירה חדשה שזה עתה נקנתה. הקירות הלבנים הנקיים, החדרים המקורצפים וחשוב לא פחות, המרחבים הנקיים מתכולות-אגירה ומהזנחה מחזירים לכם את הבית כפי שהיה בעבר ומאפשרים לכם ליהנות מתשתית מגורים נקייה והיגיינית במיוחד. אם אתם חושבים שהדירה שלכם הגיעה להזנחה, אל תשאירו דברים באוויר: הזמינו שירות פינוי דירה בהקדם.