קונסולת כניסה לבית

אין כמו עיטור מבואת הכניסה של הבית באמצעות שידה יוקרתית. מדוע? משום שבאמצעות עיצוב עם שידה בכניסה, אתם לא משתמשים רק בה כמוצר גולמי אלא גם על מה שעליה. פסלים יוקרתיים שחשוב לכם שהאורחים יראו, ארוך המשקאות הקטן שלכם ורכיבים מעוצבים אחרים יכולים להיות מאוחסנים על השידה הזו, אשר הופכת למעשה לאמצעי עזר לעיצוב הבית. כמובן שגם השידה עצמה מעוצבת ומאורגנת היטב מבחינה דקורטיבית. אנו נסייע לכם לבחור קונסולת כניסה לבית אשר תתאים לעיצוב הבית שלכם בסגנון, בצורת התכולה העיקרית בחדרים ובצבעים השולטים במרחב.

בחירת השידה – הכיצד?

את בחירת השידה חשוב לממש באמצעות התבוננות בקטלוג אך גם על ידי ייעוץ ממקצוענים. הם ייוודאו שהשידה שאתם רוצים מתאימה למידות הסלון שלכם, ולמרחב בו תרצו להציב אותה. הם ייוודאו שזה מתאים לעיצוב הבית שלכם ושצפויה עדנה רבה מבחינה זו מרגע שתציבו את אותה שידה בכניסה לבית – במרחב. אנו נוודא גם שהשידה יכולה להכיל את התכולה שאתם רוצים להכיל אותה מבחינת גודל, כמות ומשקל. יצוין כי התאמת שידות מסוג כזה למבואות כניסה על ידנו היוותה תמיד סיפור הצלחה עבור כל לקוח ולקוחה מכל הבחינות: עיצובית ופונקציונלית כאחת.

בחירת מיקום השידה

השידה יכולה להיות מוצבת בחוץ, במבואת הכניסה תחת תאורת פנים כפרית, או בתוך הבית. במידה והשידה מוצבת בחוץ, עליה להיות עשויה מחומרים עמידים וחזקים לשהייה בחוץ, עם אחסון התקני נוי כמו עציצים וצמחייה בלבד. שידה לכניסה לבית בתוך הבית יכולה להכיל גם אביזרי יוקרה כמו פסלים, וחפצי אומנות אשר חבל כי יופקרו בחוץ וייחשפו לגניבות. בחירת מיקום השידה, אם כן, נקבע על פי סוג האחסון שתרצו לאפסן עליה, מראה השידה, עיצוב השידה ועיצוב החללים השונים מחוץ לבית ובתוכו.

קביעת כמות המדפים והמגירות של השידה

כמות כלי האחסון על שידה לכניסה לבית נקבעת על פי סך התכולה שתבקשו לאחסן שם. ככל שיש יותר תכולה, תצטרכו שידה עם יותר רכיבי אחסון, שהיא לא בהכרח שידה גדולה יותר. תיתכן שידה גדולה עם מעט רכיבי אחסון ושידה קטנה עם המון רכיבי אחסון שיהוו מקום לציוד שלכם. גודל השידה משנה רק אם מדובר על שידה להנחת מסך גדול, ואז ברור שיש משמעות הן לרוחב שלה והן לאורכה, כמו גם למיקומה בתוך הקיר: מונחת על הרצפה, או חצובה על הקיר כלפי מעלה.