קייטרינג בשרון – הגשה לשולחנות או בופה?

חוגגים אירוע בקרוב? רוצים להזמין קייטרינג חלבי לאירוע בשרון ובכלל? אם כן, בוודאי כמו רבים אתם שואלים את עצמכם במה עדיף לבחור – הגשה לשולחנות או בופה.

ובכן, קודם כל חשוב להבין כי ההחלטה על הגשה לשולחנות או בופה היא לפני הכל החלטה שצריכה להגיע ממקום של הבנת אופי האירוע. הגשה לשולחנות יוצרת אירוע בסגנון שונה מאשר אירוע בופה ולכן חשוב קודם כל להחליט על האופי של האירוע ורק לאחר מכן יהיה לכם קל יותר לבחור את הקייטרינג הנכון עבור האירוע שלכם.

אירוע רשמי או קליל יותר

קייטרינג בשרון המציע הגשה לשולחנות מתאים לאירועים רשמיים יותר, כמו חתונות ערב מפוארות, אירועים עסקיים יוקרתיים וכדומה, ולרוב, אלו אירועים הנערכים בשעות הערב וכוללים ארוחה מלאה בת כמה מנות. לעומת זאת, קייטרינג בשרון אשר מגיש את המנות בצורה של בופה מתאים לאירועים קלילים יותר כמו חתונות צהריים, בריתות, אירועי השקה וכדומה. לרוב, הגשה בבופה מתאימה לארוחה קלילה שאינה כוללת כמה מנות שונות, אלא מבחר רב ממנו כל אורח יכול לבחור את המנה המתאימה לו.

לכן, לאחר שתדעו להגדיר את אופי האירוע, רשמי או קליל יותר, תוכלו לדעת מה בדיוק אתם רוצים מהקייטרינג ויהיה לכם קל יותר לבחור את הקייטרינג הנכון.

מספר האורחים באירוע

עוד דבר שחשוב לדעת לפני שבוחרים קייטרינג הוא מספר האורחים באירוע. לרוב, הגשה לשולחנות מתאימה לאירועים בעלי מספר מוזמנים רב מאוד, בעוד בופה יתאים יותר לאירועים קטנים. חשבו לרגע על בופה באירוע בו יש 500 ויותר מוזמנים. כמות גדולה של אורחים יכולה לגרום לתורים לא נעימים ליד עמדות ההגשה וחוסר נוחות עבור האורחים המגיעים לאירוע, חוסר נוחות שעדיף למנוע אם אפשר.

כך תוכלו להחליט על סגנון הקייטרינג המתאים לאירוע שלכם ולאחר שתדעו את צורת ההגשה המתאימה לכם יהיה לכם קל יותר לסכם עם הקייטרינג את כל הדרוש, לקבוע תפריט ולסגור את הנושא הקולינרי לאירוע שלכם בקלות ובמהירות רבה.