קייטרינג לאירועים קטנים בבית כמו ברית מילה המתאים לאירוע צהריים

ברית מילה הינו טקס אשר צריך להתקיים לפני שעת השקיעה, ולכן רבים מקיימים את האירוע בשעות הצהריים, ולא כאירוע ערב רגיל. בשל השעה המוקדמת בה נערך האירוע, יש לכם הזדמנות לגוון ולהעניק לאורחים שלכם חוויה קולינרית מיוחדת ושונה ממה שהם מכירים, אירוע בסגנון אחר אשר יעניק להם טעם של עוד ויהפוך לבלתי נשכח עבורם.

חשוב לציין כי לאירוע כזה יכול להתאים כמעט כל סוג של קייטרינג לאירועים קטנים בבית שתבחרו – קייטרינג כשר בשרי, מגשי כיבוד לאירועים או קייטרינג חלבי. לכן לפני שאתם מבצעים את הבחירה כדאי לבחון את כל האפשרויות השונות ולבחור באפשרות הנכונה ביותר עבור האירוע שלכם, והמתאימה ביותר לאופי האירוע שאתם מתכננים.

 

סגנון האירוע

אם מדובר באירוע בסגנון קליל יותר, ברית בה אתם מזמינים את האורחים להגיע אל הטקס וליהנות בעיקר מכיבוד קל, יתאים לכם יותר קייטרינג המציע מגשי כיבוד, ולרוב זה יהיה קייטרינג חלבי. אחד היתרונות בכך הם שבעבור קייטרינג חלבי מחירים נוטים להיות נמוכים יותר לעומת קייטרינג בשרי, ולכן מדובר באופציה המתאימה ביותר עבור אירועים קלילים כמו ברית מילה, אופציה שפחות מתאימה לאירועים כבדים יותר כמו חתונות.

יחד עם זאת, אם אתם הופכים את מסיבת ברית המילה לאירוע יוקרתי יותר, ומשקיעים באירוע ערב ארוך, עדיף לבחור קייטרינג בשרי שישפיע על איכות האירוע וההנאה של האורחים בו.

 

התקציב לאירוע

כפי שכבר הוזכר קודם, עבור קייטרינג חלבי מחירים הינם נמוכים יותר לעומת מחירים של קייטרינג בשרי. לכן כאשר אתם עושים חושבים לגבי הבחירה חשוב לקחת בחשבון גם את נושא התקציב, במיוחד אם מדובר באירוע בו לא ישתתפו אנשים רבים וקשה לכם לדעת האם סכום המתנות יכסה את ההוצאות על האירוע.

 

כך תוכלו לבחור קייטרינג לברית מילה בצורה הטובה ביותר וליהנות מאירוע ייחודי ומרשים, ואפילו שהוא מתקיים בשעות הצהריים – אירוע בו האורחים ייהנו בצורה הטובה ביותר ועוד ידברו עליו זמן רב לאחר שהוא יסתיים.