קייטרינג עם מגוון תפריטים – סקירה קצרה

בטרם תזמינו קייטרינג לאירוע שלכם, מוטב להיחשף לשירות הסעדה בוטיק המכיל סוגים רבים של תפריטים. כאן תוכלו למצוא מזון מכל הסוגים, אך אל דאגה: מבחינה הלכתית, מדובר על קייטרינג כשר, משום שאלו תפריטים נפרדים שלא מוגשים יחדיו. אנו משתמשים בכלים שונים לחלוטין לבישול ויצירת מאכלים מאותו קייטרינג, אשר הוכשרו לשים בהם מאכלים בשריים או חלביים גרידא.

תפקידו של קייטרינג באירוע

לקייטרינג תפקיד חשוב באירוע. ההתעסקות עם האוכל היא משימה נדרשת בכל אירוע, ולכן במקום להסתמך על שירותי הכנת אוכל מוכן, טוב תעשו אם תמנו גורם מסוים שיטפל רק בסוגיית המזון, ואותו גורם הוא כמובן הקייטרינג. כאשר אתם לפני הפקת אירוע, בחרו היטב גם את סוג הקייטרינג שלכם, לא מומלץ להקל בכך ראש.

קייטרינג כשר בשרי

כאן תוכלו ליהנות מתפריטים בשריים עשירים, לצד תפריטי עוף ופרגיות. אנו נשלב מאכלים של חברות קייטרינג בדרך כלל עם מאכלים מיוחדים ואותנטיים שיעשו לכם את האירוע. קייטרינג כשר בשרי הנו קייטרינג שמאכליו נעשים אך ורק בסירים ומחבתות שהוגשרו כבשריים!

קייטרינג חלבי כשר

עבור קייטרינג חלבי המחירים נקבעים מעט שונה מזה הבשרי. אתם ודאי סבורים שהחלבי עולה פחות, אולם פער המחירים בניהם ממש לא כמו בעבר, ותפריטים מסוימים שאנו משווקים יהיו יקרים יותר מאלו הבשריים. עבור קייטרינג חלבי מחיר נקבע על פי מחיר החלב באותו אזור, ועל פי סוג המאכלים אשר יוגש באותו קייטרינג. בשל כך שישנה עליית מחירים במוצרים אלו, המגמה נמשכת, ופער העלות מול תפריטים בשריים נסגר.

כיצד נדע במה לבחור: קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי כשר?

מומלץ ללכת על פי הקונספט שלכם ומה שבא לכם לשדר לקהל שלכם באירוע. יחד עם זאת, אם זיהיתם מסה קריטית של אורחים בעלי נטיות צריכה מסוימות: בשריות, טבעוניות, חלביות וכד', זה בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להגיע למסקנה מה צריך שיהיה בקייטרינג שלכם. אם יש לכם את כמות האורחים המדויקת, ומתוכה את אלו שלא צורכים מאכלי בשר ועוף מכל סיבה, או מנגד – לא צורכים מאכלי חלב, מומלץ לדווח על כל לקייטרינג על מנת שניתן יהיה להיערך בהתאם עם מנות חלופיות.