ריסוס נגד קרציות כלבים בשיטתיות ובמקצועיות

אם אתם חושדים שראיתם בבית שלכם את קרציית הכלב, חרק קטן עם רגלי עכביש קטנות ושריון שחור מעליהן, אנו נוכל לסייע לכם להדביר אותן למענכם ולמען הכלב שלכם. לעתים, טפיל זה יופיע בצבע לבן-שקוף במקום שחור. קרצייה זו גדולה יותר מהקרצייה השחורה המצויה ונחשבת בדרך כלל הגדולה מביניהן באותה קבוצה. הריגתה תבריח בסבירות גבוהה את רוב הקרציות מהחיה. קרציית הכלב היא אחד הטפילים המסוכנים ביותר לאדם ולכלב. הקרצייה עלולה להרוג בשל כך שהיכולת שלה למצוץ דם גדולה בהרבה מזו של הפרעוש. קרצייה בודדת עלולה לקחת דם כמו 5-15 פרעושים בו זמנית וזה כבר ממש מסוכן. דילול הדם בגוף הוא תרחיש שעלול להיגרם כתוצאה ממתקפת קרציות ומשם קצרה הדרך לאנמיה ולמוות. אם ראיתם קרצייה והכלב שלכם מתגרד, טפלו בו אצל וטרינר באופן מידי והזמינו אותנו להדביר את הבית שלכם!

זיהוי מוקד התרבות הקרציות והדברתו

בשלב הראשון אנו נזהה את הלוקיישן ממנו מגיעות הקרציות. הוא עשוי להיות בכלל מחוץ לבתיכם. אותו אזור יודבר ואנו נבדוק שלא ניתן לייצר ממנו עקבות חדשות אליכם הביתה. נסייר בבית שלכם וננסה לזהות ספיחים נוספים של מוקדים עם קרציות. אם יימצאו, הם יודברו. אנו נדביר פתחי ביוב, ונטות ופתחי אוורור כדי לוודא שהקרציות לא יכולות להיכנס הביתה משום מקום. הדירה שלכם תהיה 100% בטוחה מפני חדירת קרציות!

הטבעת מדבקת שירות עם תאריך ההדברה

לאחר גמר ריסוס נגד קרציות נספק לכם למטבח מדבקה עם תאריך ההגעה כדי שתזכרו מתי בפעם האחרונה עשיתם ריסוס נגד קרציות. כך, תוכלו לזכור מתי הפעם הבאה שאתם זקוקים לכך כדי לשמור על מקום המגורים שלכם בטוח ללא עוררין גם כאשר חברכם ההולך על 4 נמצא בקרבתכם.

ריסוס נגד מזיקים נוספים

אנו מסדירים עבור לקוחותינו שירותי הדברה ושירותי ריסוס נוספים: ריסוס נגד פשפש המיטה, ריסוס והדברת פרעושים, נמלים ועוד. ניתןלהזמין את השירות בהתאם למפגע שיש לכם בדירה כעת, ולאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. אצלנו, הדברה וריסוס נעשים ביעילות ועל בסיס הצלחה בלבד לכבוד כל דייר שמזמין זאת כדי להימנע ממזיקים.