ריסוס פרעושים גינה – כל מה שצריך לדעת

כיצד יש לבסס ריסוס פרעושים גינה, והאם רק מי שיש לו כלב וחתול צריך לעשות זאת? התשובות לכך מאד פשוטות: רק חברת הדברה יכולה לפעול כדי להביא לקטיעת נגע הפרעושים בחצר שלכם. כמו כן, התשובה היא לא: לא רק מי שיש לו כלב וחתול זקוק לשירות. פרעוש, בדומה לחפרפרת, היא חיית אדמה שהמדגרה המקורית שלה היא מתחתיה. הכלב והחתול אמנם מחישים את יציאתו מן האדמה, אבל הוא בתור טפיל "עצמאי" יכול לגרום לא מעט נזק חקלאי וכמובן לסכן אתכם כשאתם עודרים, גורפים ומסדרים את הגינה, בדיוק כמו שיתוש משתמש בכם כפונדקאים במצב דומה.

מול פרעושים ניתן לפעול רק עם חברת הדברה המתמחה בריסוס

כשאנו מכוונים לחברת הדברה, הכוונה היא לחברה שתחום העיסוק שלה הוא ריסוס: לא ביולוגי, לא הדברה ירוקה, אלא ריסוס ממשי בחומרים כימיים המאושרים על ידי משרד החקלאות. רק חומרים ברמה כזו יכולים גם להמית את הפרעושים, גם להדביר את המושבות שלהם וגם לא לגרום להן להתפתח שוב באזור חצר ביתכם בזמן הקרוב. לכן, המשימה הראשונה שלכם היא לעבוד מול חברת הדברה מורשית משרד החקלאות המספקת ללקוחותיה שירות ריסוס פרעושים גינה.

מומלץ לממש את הפרויקט כחלק מהליך ריסוס כולל

השלב הקריטי בהזמנת ריסוס ביתי הוא בימים של סוף גשם. לא חשוב שמו של החודש הלועזי או העובדה שמבחינת לוח השנה מדובר בחורף. מעבר פיזי מיום קר וגשום ליום חם ושחון הוא מעבר לא בטיחותי לחצר, לא בטיחותי לבית ולמעשה מחליש את יכולת ההגנה העצמונית של הבית והחצר מפני מזיקים. הגשם הופך אותם לפגיעים יותר ולכן רק הקדמת תרופה למכה תמנע את הסכנה של המזיקים. השירות כולל ריסוס לדבורים, נמלים, חדקוניות הדקל, וגם פרעושי הגינה וקרציות אלימות ומוצצות דם.

חשוב לוודא שהחברה משאירה תעודת אחריות מודבקת על הכיור או על המקרר

באמצעות תעודה זו ידעו המדבירים הבאים מה עשו קודמיהם בתפקיד, באלו חומרי ריסוס הם השתמשו ומתי הפרויקט נעשה. ריסוס פרעושים גינה, דבורים וכל חרק אחר מחייב דיווח שכזה על מנת שאם תצטרכו עוד פרויקט הדברה, צוותי העבודה הבאים ישכילו להכיר את היסטוריית ההדברה של הבית, וידעו כיצד עליהם לפעול עכשיו.