שאלות ותשובות על בחירת רהיטי בוטיק עבור פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל מעוצבות צריכות להיות שאיפתו של כל דייר ורצונה של כל דיירת להם יש בית בבעלות. פינת האוכל היא סמל הסטטוס הרלוונטי ביותר בבית מבחינה דקורטיבית, הן בשל היותה חדר ישיבות והן מכיוון שהיא עשויה לשמש כסלון במידה והבית מאד קטן. מה שבטוח, בחדר הזה מאד תרצו להשקיע בעיצוב. כך תעשו זאת נכון ובחוכמה.

כיצד בוחרים את רהיטי פינת האוכל?

אנו ממליצים לבחור רהיטים אך ורק על בסיס מראה, עיצוב ופרספקטיבה. מראה, משום שהרהיט צריך למצוא חן בעיניכם בסגנונו, עיצוב – אם יש לכם כבר ריהוט פינת אוכל ומדובר על ריהוט משלים שצריך להתאים אליו, ופרספקטיבה, משום שלא כל רהיט מתאים לכל חדר. אם זה רהיט עבה ובולט בחדר קטן, הוא עלול ליצור מיקוד יתר לכיוונו, ולהיפך. לכן, חשוב לבחור גם בהתאמה לעיצוב החדר וגם בהתאמה לגודלו.

מה עושים אם החדר קטן אך אנו מארחים אנשים וזקוקים לפתרונות ריהוט גדולים?

נעזרים בפתרונות ריהוט מתקפלים, כמו שולחן עגול נפתח וכסאות תואמים. בדרך זו, אתם מבטיחים לעצמכם פינת אוכל קטנה וקומפקטית בשגרה ופינת אוכל גדולה כשיש אורחים. ברוב ימות השנה תיהנו ממקום בחדר ומריווח רב במסגרתו, ובמיעוטם – תפתחו אתה השולחן בשביל לארח אורחים.

כיצד נהוג לשלב תאורה בפינת האוכל של הלקוח?

אנו מאמינים כי הלקוח זקוק לפתרונות תאורה לבית אשר יתאימו לביתו ברמה הדקורטיבית. על כן, אנו ממליצים לבחור תאורה לבית על סמך הרהיטים הקיימים בפינת האוכל ובמידה הצורך להיעזר הן במעצבי פינות אוכל מעוצבות והן בתאורנים מקצועיים שיסייעו לכם להטמיע רכיבי תאורה בעלי שיעור קומה עבורכם אשר יתאימו לחדר אותו אתם מעצבים.

על מה צריך לשים דגש בשביל שפינת האוכל תיראה מעוצבת ולא תיגרר להיות משהו אחר?

מאד חשוב לבוא עם תכנון עבור עיצוב פינות אוכל מעוצבות. תכנון – זה אומר לגבש הסכמה אודות סגנון העיצוב, צביונו ובלירת הרהיטים. שבו יחדיו, תעשו סיעור מוחות עד שתמצאו רהיטים ששניכם מסכימים לגביהם. מאד חשוב שהם ינבעו מאותה אסכולה עיצובית: עתיקה, כפרית, מודרנית, בורגנית וכד'. בדרך זו אתם מבטיחים לעצמכם פינות אוכל ברמה גבוהה כיאה לפתרונות מגורים כמו בתים מעוצבים.