שאלות ותשובות שכדאי לדעת על הובלות קטנות

תכנון יעיל של הובלות קטנות יכול בהחלט לחסוך זמן, כסף, ולא מעט כאבי ראש ולהפוך את יום ההובלה להרבה יותר מוצלח. ריכזנו במאמר זה כמה שאלות נפוצות שיעזרו לכם להתכונן בצורה מוצלחת יותר.

כמה זמן מראש כדאי לתאם עם חברת ההובלות את יום ההובלה?

בדרך כלל, מומלץ לקבוע עם חברת ההובלה, שלושה שבועות לפחות,לפני יום ההובלה הרצוי, אך כמובן שישנן תקופות עמוסות יותר כמו בחודשים של הקיץ ובהם כדאי לתאם את ההובלה אפילו לפני. בנוסף, אם אתם רוצים לבצע השוואות מחירים, לבדוק הצעות שונות ולבצע בחירה חכמה בין כלל חברות ההובלות הקיימות, כדאי לקחת לעצמכם כמה שיותר זמן מראש לכל הבדיקות הנדרשות.

כיצד נקבע המחיר של ההובלה?

מחיר של הובלות קטנות, ובכלל, מורכב מלא מעט גורמים. זה יכול להיות הקומה ממנה אתם עוברים או הקומה אליה אתם עוברים, המרחק בין הדירה הקיימת אל הדירה החדשה, היקף ההובלה, ביטוחים מיוחדים נדרשים ועוד. כל פרט כזה יכול לשנות את המחיר. בנוסף, יש פרטים שלא קשורים אל ההובלה עצמה ועדיין משפיעים מאוד על המחיר של ההובלה כמו הניסיון והמוניטין של החברה המבצעת את ההובלה, שירותים נלווים אותם היא מעניקה, סוג הביטוח שלה, רכב ההובלות ועוד.

מה קורה כאשר נדרש לפנות דירה ולהיכנס לדירה חדשה רק מספר ימים אחר כך?

רצוי כמובן להשתדל ככל הניתן לתאם את יום פינוי הדירה והמעבר לדירה החדשה, כך שיהיו באותו היום. אם אין לכם ברירה ואתם נמצאים במצב כזה האפשרות הנוספת אשר עומדת בפניכם היא לבחור בחברת הובלות קטנות אשר יש לה גם שירותי אחסנה כך שהיא תוכל לאחסן עבורכם את הציוד ותוכלו לשמור אותו עד ליום המעבר.

האם ניתן לקבל עזרה באריזת תכולת הדירה כחלק משירות ההובלה?

רוב החברות המציעות הובלות דירה (בייחוד הגדולות שבהן) מציעות בנוסף להובלה עצמה, גם שירות עזרה באריזת תכולת הדירה. השירות כולל פירוק מקצועי של רהיטים מורכבים, כגון ארונות, שידות וכדומה. וכמובן סגירת ארגזים וסימונם באופן מקצועי ומהיר.